Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7   

Walkman

Історія цього бренда починається в далекому 1979 році. Саме тоді вперше з`явився касетний плеєр TPS-L2 — перший Walkman, розроблений інженером Нобутоси Кихара (Nobutoshi Kihara). Устрій виявився винятково вдалим і популярним. Не дивлячись на всі старання конкурентів, що випускали аналогічні устрої, саме техніка від Sony стала самою основою індустрії портативних аудиоустройств. Слідом за рядом касетних плеєрів, компанія почала випускати Cd-Плеєри (перший час, що випускалися під саббрендом Discman).

Wii

Ігрова консоль сьомого покоління японської компанії Nintendo. Будучи дуже простим у технічному плані, компактний устрій запропонував користувачам принципово новий підхід до самого процесу гри, завдяки чому стало винятково популярним, значно випередивши устрою від конкурентів (Xbox 360 і Playstation 3).

XPERIA

Під цим брендом випускає комунікатори hi-end класу компанія Sony Ericsson. Перша модель (XPERIA X1) була представлена в 2008 році. Цей устрій працював під керуванням Windows Mobile — уперше в історії Sony Ericsson. У продажі воно з`явилося з великою затримкою — майже рік через. Наприкінці 2009 року з`явилася модель XPERIA X10, що працює під керуванням Google Android.

Yokohama

Японський виробник автомобільних покришок почав своє існування в 1910 році, коли її заснували американська B.F. Goodrich Company (нині Bfgoodrich) і японська Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd. (тепер Furukawa Electric Co., Ltd.). справа була в місті Йокогама, що розташований у префектурі Канагава. Двома роками через там же був відбудований і перший завод компанії Шини, що проводилися на цьому заводі були в багато інноваційними по японських мірках.

ZUMREED

Слоган: Sound with Lifestyle
Японський виробник навушників, звукових колонок і різних аксесуарів для аудіотехніки (читай ipod). Уся ця техніка відрізняється вкрай нестандартним підходом в оформленні, виділяючись не стільки якістю звуку, скільки дуже незвичайним зовнішнім виглядом.

1 2 3 4 5 6 7