Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7 

Sony Ericsson

Бренд, під яким випускаються популярні мобільні телефони, а так само різні аксесуари до них. Належить Sony Ericsson Mobile Communications — шведсько-японської компанії, що займається проведенням телекомунікаційного встаткування. Sony Ericsson Mobile Communications була засновано 1 жовтня 2001 року. Основою для створення нової компанії послужило те, що мобільні телефони компаній Sony і Ericsson, будучи в цілому непоганими устроями, програвали конкуренцію з апаратами Nokia. Подвійна назва компанії пояснюється тим, що обоє засновника мають рівні частки по 50%.

Subaru

Subaru World Rally Team Слоган: Think. Feel. Drive
Один з культових брендів світу автоспорту. Належить Fuji Heavy Industries (FHI) — одному з найбільших у Японії машинобудівних концернів. Історія бренда бере свій початок в 1953 році, коли відродилася із власних уламків компанія Fuji Heavy Industries. У неї була важка історія — ще три роки тому вона називалася Fuji Sangye Limited, ця компанія до війни займалася військовими літаками, а після війни — усім підряд, розвалившись у підсумку відразу на 12 дрібних компаній.

Supra

Японську компанію Supra можна охарактеризувати як виробника різного ширвжитку світу електроніки й електротехніки. Вона займається буквально всім, випускаючи продукцію більш доступну за ціною, ніж з випадку з іншими виробниками з тієї ж країни. Ну а оскільки ширвжиток цей японський, те і якість вище за середнє.

Suzuki

Слоган: Way of life!
Як і багато інші виробники автомобілів, Suzuki Motor Co. Ltd. починала зовсім з іншої продукції. У цьому випадку із ткацьких верстатів. Заснував компанію Suzuki Loom Works в 1909 році Мачио Сузуки (Michio Suzuki). Тоді це був невеликий заводик, розташований у прибережному селі Хамаматсу (тепер це вже місто).

Tamron

Слоган: New eyes for industry
Японський виробник оптики, об`єктивів, оптичних приладів і аксесуарів до них. У нас найбільше відомий завдяки своїм бъективам, так званого «другого ешелону». З 1998 року є власником японського виробника среднеформатной професійної техніки Bronica Co., Ltd. Заснував компанію в 1950 році хтось Такиюки Арай (Takeyuki Arai).

Tombow

Японський виробник усіляких канцелярських приналежностей. Найбільше відомий завдяки своїм письмовим приладдя — ручкам і олівцям Історія почалася ще в 1913 році, коли Хороносуке Огава (Harunosuke Ogawa) заснував компанію по проведенню олівців, яку назвав на честь себе — Harunosuke. Однак, розуміючи, що для просування продукції поза Японією буде потрібно більш звучна назва, Хоноросуке в 1927 році зареєстрував бренд Tombow.

Toyo Tires

Слоган: Driven to perform
Очевидно важка економічна ситуація в самому кінці Другої світової війни в Японії привела до того, що в серпні 1945 року дві великі компанії, що займалися гумовотехнічними виробами, розв`язали об`єднатися. Це були Hirano Rubber Manufacturing Inc. (заснована в 1943 році) і Toyo Rubber Industrial Co., Ltd.

Toyota

Початок 30-х років минулого століття ознаменувалося справжнім бумом проведення автомобілів у Японії. Так в 1930 зайнялася проведенням транспортних засобів Daihatsu, а в 1933 році утворювалася компанія Jidosha-Seido Ltd. — майбутня Nissan. У тому ж році вирішує спробувати свої чинності в проведенні автомобілів і компанія Toyoda Automatic Loom Works, що займався в ті роки створенням текстильних верстатів (по ліцензії австрійського виробника Platt Brothers), а нині відома по усьому світу як просто Toyota. Зараз уже важко сказати, що змусило піти засновника компанії Сакиту Тойоду (Sakichi Toyoda) на настільки несподіваний крок.

VAIO

Торговельна марка, під якою компанія Sony випускає комп`ютерну техніку — десктопы, ноутбуки, нетбуки, медиацентры й т.п. Але найбільш відомі саме ноутбуки. Спектр їх застосування широкий — є моделі як для домашніх, так і для бізнесів-користувачів Перші комп`ютери VAIO з`явилися в 1996 році.

Wacom

Слоган: Open up. Sense more
Японська компанія виробник, що веде, графічних планшетів. Власне кажучи, графічні планшети — її винахід. Як, не без частки хвастощів, заявляє сама компанія (реклама планшета Bamboo), нею було заново винайдене перо. І частка істини в цьому є Компанія була заснована в 1983 році.

1 2 3 4 5 6 7