Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7 

Olympus

Слоган: Focus on Life Your Vision, Our Future
Відомий японський виробник оптики й фототехніки, електроніки й медичного встаткування. У нас найбільше всього відомий як творець цифрових камер ( як для починаючих користувачів, так і для професіоналів) і цифрових диктофонів (також для різного рівня користувачів). Заснована компанія була 12 жовтня 1919 року.

panasonic-logo

Panasonic

Сьогодні під брендом Panasonic випускаються самі різні товари електроніки й побутової техніки – від тостерів до фотоапаратів ( під брендом Lumix). Компанія вже давно ввійшла в десятку лідерів світового проведення електротехніки й здавати свої позиції в жодному разі не має наміру.

POLA

Слоган: Beautify you, for life POLA
Коли мова заходить про елітну косметику, те перша країна, яка приходить на розум — це Франція. Однак, маленької й далекої Японії теж є, чим похвастатися. Мова йде про бренд POLA, чия історія почалася в 1929 році Згідно з офіційною легендою, Синобу Судзуки (Shinobu Suzuki) не праг миритися з тим, що руки його дружини поступово огрубіли від ведення домашнього господарства.

Powershot

Слоган: A Great Shot Every time
Лінійка фотоапаратів компанії Canon. Усі ці моделі розраховані на непрофесионалов, які, проте, прагли б мати досить «просунуте» устрій з гарним набором предустановленных функцій і можливостей. У лінійку входять моделі різного цінового діапазону — від бюджетних, до досить дорогих, впритул наближених до вартості дзеркальних камер Перші фотоапарати Powershot з`явилися в 1995 році.

Ricoh

Один з найбільших виробників різних типів принтерів, копіювальних апаратів, МФУ й факсів, а також цифрових фото- і відеокамер. Випускаються мікросхеми, напівпровідники, різні комплектуючі й аксесуари. Займається компанія й розробкою програмного забезпечення. Як і будь-яка подібна структура такого рівня, Ricoh має й спеціальні дослідні центри, розкиданими по світу й працюючими в різні напрямках В 1936 році Киёси Итимурой (Kiyoshi Ichimura) була заснована компанія по проведенню фотопаперу.

SANYO

Японський виробник різної електроніки, побутової й кліматичної техніки. Корпорація, яка починала з невеликого електромонтажного заводу, що заробив у місті Осака, 23 листопада 1947 року, на сьогоднішній день нараховує сотні дочірніх компаній, на яких трудяться сотні тисяч співробітників.

Shu Uemura

Як і у випадку з іншими відомими модними брендами, історія Shu Uemura — це історія життя однієї людини Інтерес до світу моди Шу Уемура виявив ще будучи дитиною. Народився він у районі Цукидзи в Токіо в 1928 році в родині підприємців. Мріяв про театральну кар`єру, але мрія не збулася через хворобу.

Sigma

Так вуж зложилося, що переважна більшість провідних виробників фототехніки — японці. Не є виключенням і Sigma Corporation. Компанія була заснована в 1961 році, компанія споконвічно представляла із себе лише невелике сімейне підприємство. Її засновником став хтось Мичихиро Ямаки ().

SLIK

Слоган: Supporting the art of imaging-making
Японський виробник аксесуарів для фото- і відеотехніки. Найбільше відомий завдяки своїм штативам і моноподам. Створюються вони, в основному, для професіоналів і просунутих користувачів Історія компанії бере свій початок в 1948 році, коли японський інженер Такатоси Шираси (Takatoshi Shiraishi) почав складання штативів власної конструкції.

Sony

Слоган: make.belive
У джерел багатьох всесвітньо відомих компаній стояли дві людини, один з яких був талановитим інженером, інший добре орієнтувався у світі бізнесу. Не стала виключенням і Sony. Трапилося це в 1946 році, у Японії, яка тільки-тільки почала відроджуватися після поразки й потрясінь Другої світової війни.

1 2 3 4 5 6 7