Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7 

Kawasaki

У більшості людей назва Kawasaki асоціюється винятково зі спортивними мотоциклами. Насправді ж, Kawasaki Heavy Industries, Ltd. — це величезний промисловий концерн, для якого випуск мотоциклів є лише одним з безлічі видів діяльності. Проведенням мотоциклів займається підрозділ Kawasaki Motorcycle Corporation, що з`явилося в 1963 році, після поглинання Kawasaki компанії Meguro, що займалася мотоциклами.

Konica Minolta

Слоган: The essential of imaging
7 січня 2003 року відбулася знаменна подія — створення холдингу Konica Minolta, як результат об`єднання двох відомі японські виробників фототехніки: Konica і Minolta. Результатом злиття став не тільки новий створення, але й новий логотип, у якому куди більше від «Минолты», чому від «Коники». Холдинг займається продукцією не розрахованої на масовий ринок.

Lexus

Під цим брендом випускає автомобілі класу «люкс» компанія Toyota Motors Corporation. Споконвічно вони орієнтувалися на ринок США, на який і донині робиться основний упор. Ідея експансії «люксовой» частки ринку зародилася в керівництва Toyota ще на початку 80-х років. Роботи почалися в 1983 році.

Lumix

Lumix – бренд, під яким випускаються цифрові камери Panasonic. Історія лінійки почалася в 2000 році, коли була укладена угода між японської Matsushita Electric Industrial Co., Ltd. (тоді Panasonic був усього лише брендом, що належали цієї компанії) і німецької Leica Camera AG. Японська електроніка й німецька оптика виявилися гарною комбінацією ( принаймні так затверджують багато користувачів фотоапаратів Lumix). Lumix DMC-GF1 одержав золоту медаль від DIWA(Digital Imaging Websites Association) Перша модель з`явилася вже в 2001 році.

Mamiya

Слоган: Master of the medium
Японський виробник професійних цифрових студійних фотокамер, а також різного фото- і оптичного встаткування. Компанія досяглася популярності завдяки своїм среднеформатным камерам. Деякі з них стали справжніми легендами, наприклад модель Mamiya RZ67.

Mazda

Зараз уже важко собі представити, але історію свою ця японська компанія початку з того, що провадила різні вироби з коркового дерева. Підприємство початок свою діяльність в 1920 році, на чолі з Юдзиро Мацуда (Jujiro Matsuda), вихідцем з не самих багатих верств населення, сином рибалки.

Mouse Computer

Японський виробник і продавець настільних комп`ютерів, ноутбуків, нетбуков, неттопов і різної комп`ютерної периферії. Входить до складу холдингу MCJ Holding Company. Продукція під цим брендом широко поширена на території Японії. У США, Європі й країнах СНД практично невідома Створюються й реалізуються системи різних конфігурацій, для рішення завдань різного рівня — від простих і тихих офісних систем, до високопродуктивних ігрових монстрів (бренд G-Tune).

Nikkor

Бренд, що належить японському виробникові фототехніки Nikon Corporation. Під ним випускаються об`єктиви й різна оптика, застосовувана в професійному й промисловому встаткуванні Бренд народився в 1932 році, коли Nippon Kogaku K.K. (так у ті роки називався Nikon) розв`язала розбавити військові замовлення цивільною продукцією.

Nikon

Слоган: If the picture matters, the camera matters
Nikon не випадково ставиться до легендарних брендів. Фототехніка, вироблена компанією, завоювала любов сотень тисяч користувачів по усьому світу, як професійних фотографів, так і зелених новачків. Продукція Nikon застосовується повсюдно — крім фотокамер і об`єктивів, компанія випускає й різні оптичні прилади й устрою для обробки зображень Майбутня легенда народилася 25 липня 1917 року, шляхом злиття трьох компаній — Tokyo Keiki Seisaku-Sho`s Optical Division, Iwaki Glass Seisaku-sho і Fujii Lens Seizo-sho.

Oki

Слоган: Open up your dreams
Японський виробник різних електронних устроїв, напівпровідників і мікросхем, телекомунікаційного встаткування. У нас найбільше відомий, завдяки своїм принтерам різних типів, МФУ, копіювальним машинам і факсимільним апаратам, виробленим підрозділом OKI Printing Solution. Історія компанії нараховує вже більш ста років.

1 2 3 4 5 6 7