Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7 

Fujifilm

Японський виробник аматорської й професійної фототехніки, а також аксесуарів і видаткових матеріалів для неї. Крім цього компанією проводяться різні носії інформації, папір для принтерів, плівка для рентгенівських знімків і тому подібне Історія цього виробника почалася в 30-х роках минулого століття, коли керівник компанії Dainippon Celluloid Company, що займався, в основному, проведенням целулоїду, розв`язав налагодити випуск кіноплівки.

Fujitsu

Fuji Electric Limited; F - Furukawa, S - Siemens (1935-1961)Fujitsu Kabushiki Kaisha (1962-1971)«Peace», «Passion», «Purity» (1972-1988)1989 Слоган: The possibilities are infinite
Японська корпорація, великий виробник комп`ютерної техніки, електроніки й кліматичної техніки Історія цього могутнього холдингу з дуже складною структурою почалася ще в 1935 році, 20 червня.

GOO.N

GOO.N — марка одноразових підгузків, що випускаються японською корпорацією Daio Paper Corporation. На японському ринку ці підгузки оцінюються як одні з найбільш м`яких і ніжних для шкіри малят, експортний варіант має гірші характеристики, але однаково позиціонується, як продукція премиум-класса.

Hello Kitty

Hello Kitty (Хеллоу Китти або Харо Китти, як виголошують японці) — це один із самих яскравих образів, що розміщається на безлічі товарів. Особливо популярна ця кішечка в себе на батьківщині, у Японії, де вона є частиною поп-культури, але не менше відома вона й по усьому світу. Hello Kitty знімається в мультфільмах, продається в якості іграшок і забавних фігурок, прикрашає собою всілякі аксесуари, одяг, взуття, предмети інтер`єру, практично неможливо уявити собі яку-небудь деталь або предмет, яку ще ніхто не додумався прикрасити цією пізнаваною котячою мордочкою.

Honda

Слоган: The power of dreams
Японська компанія, більш усього відома, як виробник автомобілів і мотоциклів. Є власником бренда Acura. Історії багатьох, відомих і не дуже, автомобільних компаній ( принаймні, перші десятиліття) звичайно нерозривно пов`язані з іменем людини їх, що заснував і на честь себе, що ж і назвав.

Hoya

Японський виробник оптичної продукції. Випускаються контактні лінзи, лінзи для окулярів будь-якого рівня складності, оптика для наукових і медичних приладів, лазерне встаткування, світлофільтри. З деяких пор, список продукції поповнився цифровими камерами різного рівня, що випускаються під брендом PENTAX (ця, колись незалежна компанія, з 1 жовтня 2007 року входить до складу Hoya). Історія компанії почалася в 1941 році, коли два брати Соичи й Сигеру Яманака (Shoichi and Shigeru Yamanaka) відкрили невеликий оптичний завод у Хойя, пригороді Токіо, Японія (Hoya, Tokio, Japan).

I-O DATA

Японський виробник різної комп`ютерної периферії, начебто зовнішніх жорстких дисків, мережних концентраторів, Usb-Хабов, карт пам`яті, рв-Тюнерів і тому подібного. Досить популярні захищені накопичувачі, здатні витримувати серйозні навантаження — їх часто використовують навіть військові Назва I-O DATA розшифровується як «Input-Output Data»
(« уведення-висновок даних»
).

iida

Бренд, під яким японський оператор стільникового зв`язку KDDI поставляє мобільні телефони премиум-класса. Доступні ці устрої лише жителям Країни Висхідного Сонця Проведенням телефонів займаються сторонні Odm-Виробники. Перші моделі, вышедших під цим брендом виготовила компанія Sony Ericsson.

Infiniti

Бренд, під яким випускає люксовые авто японська компанія Nissan Motors. Причина підстави нового бренда укладалася в тому, що ніхто на ринку США не сприймав японські автомобілі як престижні. Так, надійні й практичні, але ніяк не престижні. У цей секторі ринку безроздільно правили американські і європейські моделі.

IXUS

Лінійка фотоапаратів компанії Canon, усі моделі якої мають ультракомпактні розміри, обмежену функціональність і розраховані на непрофесійних і невимогливих користувачів. Бренд з`явився в 1996 році. Споконвічно під ним випускалися плівкові фотоапарати, тепер же винятково цифрові.

1 2 3 4 5 6 7