Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

1 2 3 4 5 6 7 

Coolpix

Бренд, під яким випускає цифрові фотоапарати компанія Nikon. У цій лінійці немає ні однієї дзеркальної камери. Більшість моделей Coolpix призначені або для початківців, або для невимогливих користувачів. Хоча є устрої, які можуть зацікавити й «просунутих» користувачів, які в чинність їм одним відомих причин не стали купувати професійне встаткування.

Cyber-shot

Лінійка цифрових камер компанії Sony. Також під цим брендом випускаються й мобільні телефони Sony Ericsson (окрема серія «З», раніше входили в серію « ДО»), відмітною рисою яких є наявність поліпшеної камери Роботи над цифровими камерами Cyber-shot почалися в 1995 році. В 1996 році з`являється перша камера — модель DSC- F1 з дозволом 0,3 мегапікселя.

Daihatsu

(E - означає «engine»)19411945 (повернення первісного логотипа)1951 Слоган: We make it Compact
Один з найбільших японських виробників автомобілів. В основному, це мікролітражні моделі. Також проводяться компактні минивены, пікапи й позашляховики. Техніка ця відома й шановна в усьому світі.

Daio Paper Corporation

Daio Paper Corporation — одна з найбільших у Японії фірм-виробників паперової продукції була заснована в 1943-м року родиною Икава (Ikawa) у префектурі Эхиме (Ehime Prefecture). На момент підстави компанія називалася Taio Paper Mfg. Co., Ltd., тільки в 80-х Taio у назві стало вимовлятися як Daio. Компанія провадить увесь спектр паперової продукції від будівельного картону до гігієнічних коштів і поліграфії, контролюючи тим самим 6% японського внутрішнього ринку Проведення паперу — для Японії заняття традиційне, багаті запаси деревини й різних рослинних матеріалів дозволяли бурхливо розбудовуватися паперової промисловості.

Datsun

Початок історії автомобільної компанії Datsun було покладено в 1911-м року зі створенням фірми Kwaishin-sha Company ( Вайшин-Ша), її ідейним центром був інженер Масудзиро Хасимото (Masujiro Hashimoto). Компанія почала випускати перші японські автомобілі, які одержали назву DAT ( від перших букв прізвищ партнерів — Kenjoro Den (Кендзиро Дэн), Rokuro Aoyama (Рокуро Аояма) і Meitaro Takeuchi (Метайро Такцети).

EOS

Лінійка дзеркальних камер компанії Canon, колись плівкових, тепер цифрових. EOS — абревіатура від Electro-Optical System
. Також Эос — богиня ранкової зорі в давньогрецькій міфології, правда доподлинно невідомо, чи спеціально японці добилися цього співзвуччя Canon EOS 550D (2010 рік) Будучи дзеркальними, камери EOS по визначенню не підходять для починаючих користувачів.

Epson

Слоган: Exceed your vision
Підрозділ концерну Seiko Group. Відомий виробник комп`ютерної периферії (особливо прославилися принтери, з яких усі й починалося), готових комп`ютерних систем ( як десктопов, так і ноутбуків), а також проекторів. Почалося все з компанії Daiwa Kogyo Ltd з японського міста Сува округу Нагано (Suwa, Nagano), що історично займався годинними механізмами.

Exilim

Бренд, під яким випускає компактні цифрові камери компанія Casio. У лінійку Exilim входять моделі з найрізноманітнішими можливостями, що підходять як для початківців, так і для вимогливих користувачів, які в чинність яких-небудь причин не прагнуть здобувати професійну апаратуру.

Falken

Слоган: Driving Inspiration
Під брендом Falken проводяться шини класів начебто Ultra High Performance і High Performance для легкових автомобілів. Портфолио компанії містить у собі також шини для вантажівок, автобусів і автомобілів класу SUV. Falken був створений в 1983 році японською компанією Ohtsu Tire and Rubber.

1 2 3 4 5 6 7