Бренди по країнам: Японія

Країна-власник:
Японія

 1 2 3 4 5 6 7 

Acura

27 березня 1986 року було створене відділення концерну «Honda Motors» у США назва, що одержала, «Acura Automobiles Division». На момент виходу марки японські автомобілі довели покупцям свою надійність і економічність, тепер же керівники Honda задумали вийти на ринок престижний, дорогих автомобілів, таких як європейські BMW, Volvo.

Akihabara News

Популярний японський новинний ресурс, присвячений електроніці. Статті пишуться на японському, англійському й французькому мовах. Є частиною HIC Publication Group. Штаб-квартира новинної системи перебуває в Токіо, Японія (Tokio, Japan). Звідси й назва: Akihabara (іноді можна зустріти й скорочене написання — Akiba) — легендарний квартал у Токіо.

Alpha

Бренд, під яким випускає цифрові камери компанія Sony. Іноді можна зустріти написання з використанням букви грецького алфавіту — Sony α. Своїм народженням цей бренд зобов`язаний тому, що в січні 2006 року Sony придбала проведення камер у компанії Minolta, яка на той час уже входила до складу холдингу Konica Minolta. Sony Alpha DSLR-A100 Перша модель — 10-ти мегапіксельна Sony Alpha DSLR-A100 — була представлено 5 червня 2006 року.

AQUOS

Слоган: There´s more to see
Під цим брендом з 2000 року провадить Lcd-Телевізори японська компанія Sharp Corporation. Випускаються як малюсінькі 13-дюймові моделі, так і гіганти з діагоналями не менш 65 дюймів. І це тільки серійні моделі. Так, в 2007 році на виставці International Consumer Electronics Show у Лас Вегасе, був представлений справжній 108-дюймовий (270 див) монстр Назва бренда — похідне від слова «Aqua (вода)»
.

Auris

Toyota Auris — марка автомобіля, який випускається найбільшим японським автовиробником Toyota Motor Corporation з 2007-го року. Toyota Auris являє собою переднеприводной трьох- або пятидверный хэтчбек класу З ( найбільш популярний у Європі). Орієнтований Auris більшою мірою на європейських споживачів і вважається європейським аналогом Toyota Corolla, хоча обидві моделі й лідер продажів із сорокалітнім стажем Corolla, і Auris не мають чіткої географічної прив`язки.

BRAVIA

Слоган: Colour like.no.other
Бренд, під яким компанія Sony Electronics випускає Lcd-Телевізори. Так само під цим брендом було випущено кілька моделей мобільних телефонів Sony Ericsson, здатних ухвалювати цифровий телевізійний сигнал 1seg, що й продалися лише на території Японії, у пакетах мобільного оператора FOMA. Уперше світ довідався про BRAVIA в 2005 році, коли Sony представила нові моделі Lcd-Телевізорів, пришедшие на заміну більш раннім моделям, що випускалися під брендом WEGA.

Bridgestone

Слоган: Passion for Excellence
Видиме Шоджиро Ишибаши (Shojiro Ishibashi) був дуже амбіційною людиною. Недарма адже, засновуючи компанію по проведенню шин і іншої гумовотехнічної продукції, він дав їй назва, що ідеально підходить для виходу на міжнародний ринок. Але не став при цьому мудрувати, а просто перевів своє прізвище на англійську мову: «ishi»
«stone»
(«камінь»
), «bashi»
«bridge»
(«міст»
). А починалося всі 1-го березня 1931 року, коли в японському містечку Курумэ, що в префектурі Фукуока (Kurume, Fukuoka, Japan), з`явилася нова компанія — Bridgestone Tire Co., Ltd.

Canon

Слоган: You can — Canon
Історія цієї відомої нині всім і кожному, хто взагалі знає, що таке фототехніка, компанії почалася в 1933 році, коли два молоді японські інженери — Горо Йошида (Goro Yoshida) і Сабуро Учида (Saburo Uchida), створили невелику лабораторію Seiki Kogaki Kenkyujo. Небагато пізніше вона буде перейменована в Precision Optical Instruments Laboratory.

Civic

застарілий варіант Одна із самих популярних моделей легкових автомобілів відомого японського автовиробника Honda Motor Co., Ltd. Перший Civic був представлений в 1972 році. Цей невеликий переднеприводной хэтчбек хоча й не виділявся вражаючим зовнішньому виглядом, відразу ж залучив до себе увага багатьох споживачів, причому не тільки в Японії, але й по всьому світлі.

CLIE

Наладонные комп`ютери компанії Sony. Лінійка CLIÉ (читається як « кли-ай») проіснувала з 2000 по 2005 роки Усі моделі CLIÉ працювали під керуванням Palmos (Garnet OS) починаючи з версії 3,5 по версію 5,2. Саме ці моделі зробили звичним у цій області кольорові екрани високого дозволу й просунуті мультимедійні функції.

 1 2 3 4 5 6 7