Бренди по країнам: Фінляндія

Країна-власник:
Фінляндія

1 2   

Paulig

Paulig – одна із самих шановних і улюблених у Фінляндії компаній, що поставляють споживачам чай, спеції й звичайно свій знаменитий кава. У країні, де існує цілий культ цього напою, саме Paulig люблять і віддають перевагу, уважають своєю, «домашньою» маркою. Компанія Paulig була заснована в 1876-м року вихідцем з німецького міста Любек (Lübeck), сином садівника — Густавом Паулигом (Gustav Paulig) у Гельсінкі, Фінляндія (Helsinki, Finland).

Rovio

Rovio — фінська компанія-розроблювач ігор для мобільних устроїв. Перші кроки в створенні компанії були зроблені в 2003 році, коли три студенти Технологічного університету Гельсінкі — Никлас Хед (Niklas Hed), Ярно Вакевайнен (Jarno Väkeväinen), і Кім Дикерт (Kim Dikert) — взяли участь у конкурсі, улаштованому при сприянні Nokia і HP, метою конкурсу був розвиток і просування мобільних комп`ютерних ігор.

Xseries

Лінійка «музичних» телефонів компанії Nokia. Головною особливістю вхідних у неї моделей є пристосованість їх до постійного використання в якості медиаплеера. Ці телефони обов`язково оснащені додатковими клавішами керування відтворенням (звичайно не менш трьох: перемотування вперед та назад, а також відтворення/пауза).

1 2