Бренди по країнам: Фінляндія

Країна-власник:
Фінляндія

 1 2 

ABLOY

Фінський виробник замків різних типів, як електронних, так і механічних. Крім систем замикання проводяться різні супутні вироби й інша скобяная продукція. Історія ABLOY нараховує вже більш 100 років. Початок своє вона бере з 1907 року. Саме тоді Эмиль Хенрикссон (Emil Henriksson), механік і ремонтник офісного встаткування, що проживав у Гельсінкі, ремонтуючи касовий апарат, зміркував, що на основі його складної конструкції, що полягає з набору циліндрів і дисків, можна сконструювати відмінний замок.

Angry birds

Гра Angry Birds була створена фінською компанією Rovio, розроблювачем комп`ютерних ігор. По іронії долі увесь світ довідався про гру, але мало хто знає назву компанії-розроблювача, сьогоденням голосним брендом стало ім`я Angry Birds, а не Rovio. Суть гри проста — зграйка розсерджених пташок намагається розібратися зі зграєю огидних зелених свинок, що крадуть у пташок яйця.

Cseries

У серію «З» компанія Nokia включать усі що відносить до класу недорогих телефонів. Ці моделі відрізняються досить простим дизайном і не занадто просунутим функціоналом. Головний упор при їхнім створенні робиться на зниження вартості Оскільки цільова аудиторія Cseries молодь, багато уваги приділяється соціальним мережам і їм подібним ресурсів.

Eseries

Лінійка мобільних телефонів компанії Nokia, позиционируемая виробником як рішення для бізнесу. Дизайн і технічна складова даних моделей розроблені таким чином, щоб забезпечити максимум зручностей при роботі з бізнесов-додатками. Багато уваги приділене використанню електронної пошти.

Finlandia Vodka

Проведення горілки на основі води із джерела Рамаяки почалося ще в 1888 році. На початку це було лише невелике приватне проведення, після, в 1920 році, його викупила держава, яка володіла їм до 2000 року Довгий час продукція заводу залишалася відомої лише жителям Суомі. Однак, у другій половині минулого століття було ухвалене рішення про вихід на світову арену.

Finnair

Найбільший авіаперевізник у Фінляндії, що здійснює як внутрішні, так і міжнародні рейси. Компанія була заснована в 1923 році, тоді вона називалася Aero O / Y. Перший рейс був зроблено 20 березня 1924 року, з Гельсінкі в Таллин. Таким чином, Finnair — одна з найстарших авіакомпаній у Європі (сама ж прадавня з нині існуючих — нідерландська KLM).

Kone

Слоган: Dedicated to People Flow
Фінський виробник різного роду елеваторів, ліфтів, підйомників і іншої подібної техніки. Компанія була заснована в 1910 році в місті Эспо, Фінляндія (Espoo, Finland), де й донині перебуває її штаб-квартира. Споконвічно вона називалася Osakeyhtiö Kone Aktiebolag, що можна перевести з фінського приблизно як «Акціонерна машинобудівна компанія».

Nokian Footwear

Фінський виробник різного гумового взуття. Входить до складу сімейного концерну Berner. Проведення гумовотехнічних виробів у Фінляндії почалося в 1898 році, коли групою бізнесменів була створена фабрика Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö (Фінський гумовий завод). Розташовувалася вона споконвічно в Гельсінкі (Helsinki, Finland), але в 1904 році проведення було перенесено в містечко Нокия (Nokia).

Nokian Tyres

Фінський виробник шин для легкових автомобілів, вантажівок, автобусів і різної спецтехніки. Особливо славиться своїми зимовими шинами — все-таки скандинави добре знають що таке зима Усе почалося з фабрики Finnish Rubber Works (Suomen Gummitehdas Osakeyhtiö — Фінський гумовотехнічний завод), що займався різними гумовотехнічними виробами, яка була відбудована в Гельсінкі (Helsinki, Finland) ще в 1898 році.

Nseries

Лінійка мобільних телефонів компанії Nokia, позиционируемая виробником як «мультимедійні комбайни». Дизайн і технічна складова цих смартфонов продумані таким чином, щоб забезпечити максимум задоволення від перегляду відео, прослуховування аудиофайлов, серфінгу по інтернеті й тому подібних мультимедійних розваг Літера «N» у назві серії походить зі слова «entertainment» — «розвага, веселощі». Уперше N-Серія була представлено 27 квітня 2005 року.

 1 2