Бренди по країнам: Тайвань

Країна-власник:
Тайвань

1 2 3 4   

R.O.G.

Бренд, що належить компанії Asus. Під ним виходить різна комп`ютерна продукція, розрахована на користувачів, що бажають одержати максимальну продуктивність в іграх. Не слід плутати цей бренд із Game Republic Inc. — японським розроблювачем відеоігор У список продуктів R.O.G. (можна зустріти написання — ROG) входять відеокарти, материнські плати, найскладніші системи охолодження, блоки живлення, монітори, настільні комп`ютери й ноутбуки.

SAPPHIRE

Найбільше ця компанія відома як виробник відеокарт, материнських плат і інших комп`ютерних комплектуючих. Але нею також проводяться Tv-Тюнери й цифрові фоторамки. SAPPHIRE Technology — дочірній підрозділ PC Partner Ltd. Group. Досить популярні в усьому світі, відеокарти Sapphire створюються винятково з використанням рішень AMD/ATI.

Sea Sonic

Тайваньский виробник блоків живлення для комп`ютерів (PSU) – як для десктопов, так і ноутбуків. Компанія проводить власні дослідження. Уся її продукція — властиво розробки. Її відрізняє низький рівень шуму, високі ефективність і надійність В основному Sea Sonic займається Oem-Складанням.

Silverstone

Слоган: Designing Inspiration
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме блоків живлення (PSU), систем охолодження, накопичувачів, зовнішніх звукових карт і різної околокомьютерной дріб`язки. Але особливо відомі комп`ютерні корпуси, розроблені компанією спеціально для мультимедійних комп`ютерів ( так званих HTPC). Заснована Silverstone Tech.

Thermalright

Слоган: Ultimate Cooling Solutions!
Тайваньский виробник систем охолодження для комп`ютерних комплектуючих (процесорів, відеокарт, пам`яті й компонентів материнських плат) і ігрових консолей. Випускається активне, пасивне й рідинне охолодження для самих різних систем, на самі різні запити й можливості Thermalright TR-360, система охолодження для Xbox 360 Компанія працює з 2003 року.

Thermaltake

Слоган: Coolall YOUR LIFE
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих — корпусів, блоків живлення, систем охолодження (повітряних і рідинних), а також різних аксесуарів (вентиляторів, кишень для жорстких дисків, кабелів і т.п.). Чималу роль у бізнесі компанії відіграють ODM/ Oem-Контракти Заснована компанія була в 1999 році.

Topower

Слоган: Dare to be different
Відомий тайваньский виробник (повна назва — Topower Computer Industrial Co., Ltd.) блоків живлення (PSU – Power Supply Unit) для комп`ютерних систем різних типів — від простеньких десктопов, до винятково навернених мультипроцесорних і геймерских систем. Так само виробник займається створенням готових комп`ютерів, серверів, корпусів і стійок для серверів, супровідних комплектуючих і аксесуарів Компанія була заснована в 1986 році.

Transcend

Слоган: Exceeding Your Expectation
Історія Transcend почалася в 1988 році, коли її заснував хтось Пітер Шу (Peter Shu). Споконвічно компанія займалася адаптацією лазерних принтерів до китайської мови До проведення, пов`язаного з пам`яттю, вона приступилася роком пізніше, почавши випуск модулів пам`яті для лазерних принтерів.

Zalman

Південнокорейська компанія, відома в нас, в основному, завдяки своїм системам охолодження. Але крім кулеров, Zalman tech. co., Ltd. випускає ще й корпуса для комп`ютерів, блоки живлення, 3 D-Монітори, миші, навушники й іншу подібну комп`ютерну периферію. Наприкінці 2011 року вирішено було розширити проведення, зайнявшись проведенням відеокарт.

ZOTAC

Слоган: It´s time to play!
Великий виробник відеокарт, материнських плат і неттопов (випуск почато з кінця 2009 року), а також різних аксесуарів для них. Бренд приналежний групі PC Partner Ltd. Їй же належить і бренд Sapphire, «антиподом» якого можна й назвати ZOTAC. Справа в тому, що вся продукція Sapphire базується винятково на розв`язках AMD/ATI.

1 2 3 4