Бренди по країнам: Тайвань

Країна-власник:
Тайвань

1 2 3 4 

Glofiish

Слоган: Mind on the move
Бренд, під яким тайваньская компанія E-TEN випускала комунікатори розряду «усе в одному», що працювали під керуванням Windows Mobile. Перші моделі «розумних» устроїв виробник представив ще в 2000 році. Якийсь час вони випускалися безпосередньо під маркою E-TEN.

HEС Group

Тайваньский виробник комп`ютерних корпусів різних форм-факторів, блоків живлення, як для десктопов, так і ноутбуків, а також різних супровідних аксесуарів (наприклад серверних стійок). Є одним з найбільших у світі. Крім проведення продукції під власними брендами, виконується безліч Оем-Замовлень для відомих комп`ютерних виробників — ASUS, Antec, Thermaltake, Aopen. Назва HEC виникло як скорочення Heroichi Electronic Co., LTD.

Hiti

Тайваньский виробник сублимационных фотопринтерів, аксесуарів до них і видаткових матеріалів. В основному це професійна продукція, однак є моделі й для домашніх користувачів. Такі принтери затребувані скрізь, де необхідний високоякісний фотодрук. Приміром, для домашніх буде цікаво те, що принтери Hiti дозволяють легко створювати персоналізовані продукти, такі як світлини, наклейки, календарі, вітальні листівки й візитки.

HTC

Слоган: HTC Innovation (застарілий) Quietly brilliant (з вересня 2009 року)
Мабуть, найвідоміший тайваньский виробник «просунутих» комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android, а також UMPC. Причому компанія як випускає власні устрої, так і займається Odm-складанням Утворена компанія була в 1997 році.

JONNESWAY

Тайваньский компанія, що спеціалізується на проведенні професійного ручного, пневматичного й гідравлічного інструмента, застосовуваного, в основному, при ремонті й складанню автомобілів. Також випускається різне вимірювальне й діагностичне встаткування й спеціалізовані інструментальні меблі для майстерень.

Jump from Paper

Слоган: Fun is the apple of our eyes!
Японський виробник, що займається створенням сумок для чоловіків і жінок. Головною особливістю даної продукції є її винятково незвичайний зовнішній вигляд. Справа в тому, що сумки ці виглядають так, немов їх вирізали з паперу або витяглися з кадра мультиплікаційного фільму Ідея дуже проста — тонкі сумки відрізняються досить своєрідним візерунком і яскравим офарбленням.

Kingston

Найбільше в нас ця компанія відома своїми «флешками», так картами пам`яті. На самому е справі асортименти виробленої продукції дуже великий, але він дійсно так чи інакше має відношення до пам`яті. Продукцію Kingston використовують у самих різних устроях — від МР 3-плеєрів, до персональних комп`ютерів Народження Kingston у жовтні 1987 року збіглося з періодом, коли ринок персональних комп`ютерів випробовував гостру нестачу в модулях пам`яті.

MSI

Слоган: Insist on the best
Тайваньский виробник усіляких комп`ютерних комплектуючих і готових систем. Входить до числа провідних виробників материнських плат і відеокарт. Крім комп`ютерної техніки, випускається також і невеликий відсоток побутової електроніки Створена компанія була в 1986 році.

Qtek

Слоган: Keep the world in one
Бренд приналежний компанії HTC (High Tech Computer Corporation) — провідному виробникові КПК, комунікаторів і UMPC (ультрамобільних комп`ютерів). Як відомо, споконвічно HTC займалася лише проведенням продукції для сторонніх виробників ( Odm-Проведення). Пізніше було ухвалене рішення про створення бренда для просування на ринок власної продукції, а саме комунікаторів і смартфонов.

Quantum Force

Бренд, під яким компанія Foxconn випускає материнські плати, розроблені спеціально для екстремальних систем, які збирають собі геймеры або овеклокеры. Кожна із цих плат має власне ім`я. Так, найперша модель називалася Mars. Вона навіть мала свій слоган — «MARS unleash the power»
. Потім з`явилася Blackops, пізніше Avenger і Bloodrage.

1 2 3 4