Бренди по країнам: Тайвань

Країна-власник:
Тайвань

1 2 3 4 

Easynote

Лінійка ноутбуків компанії Packard Bell (починаючи з 2008 року — дочірня компанія Acer). Easynote BG46 Ноутбуки Easynote, як і вся інша продукція компанії, націлені на масового споживача. Отут немає професійних рішень, хоча є моделі з гарною продуктивністю. Основний натиск робиться на простоту й зручність використання, а також незвичайний і привабливий (хоча й не занадто видатний) дизайн.

ECS

Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, готових портативних систем ( у тому числі, класу « усе-в-одному») і ноутбуків. У наших широтах компанія найбільше відома завдяки своїм материнським платам, які ставляться до розряду не занадто престижних, хоча якість цієї продукції росте рік від року Заснована ECS була в 1987 році.

Edimax

Слоган: «Networking People Together»
Тайваньский виробник різного мережного встаткування. Компанія була заснована в 1986 році й на сьогоднішній день є однієї з найбільших у своїй галузі. Найбільше впевнено почуває себе на своїй батьківщині, а також у країнах СНД і східної Європи.

Eee

Слоган: Easy to Learn, Work and Play
Лінійка ультрапортативних устроїв компанії ASUS. Найбільше популярна завдяки нетбукам — власне кажучи, свій переможний хід по миру, нетбуки почали саме з появи наприкінці 2007 року мініатюрної моделі ASUS Eee 701 з 7-дюймовим екраном Історія знавала чимало проектів, автори яких обіцяли створити ноутбук за 200 доларів.

Evercool

Слоган: The Aesthetics of heat dispersion
Один з найбільших тайваньских виробників (повна назва Evercool Thermal Corporation Ltd) комп`ютерних систем, що займаються проведенням, охолодження ( як рідинних, так і повітряних) для процесорів, жорстких дисків, блоків живлення й тому подібного. Так само проводяться й різні аксесуари, тією чи іншою мірою пов`язані із системами охолодження Компанія ця відносно молода — заснована вона була в 1992 році.

Foxconn

Слоган: The Art of More Advancing Through Inovation
Foxconn — торговельна марка, що належить тайваньской компанії Hon Hai Precision Industry Co. На початок 21-го століття — найбільший у світі виробник комп`ютерної техніки й електроніки, як OEM/ODM, так і під власним брендом. Foxconn створює готові комп`ютерні системи й комплектуючі для таких провідних компаній, як Intel, HP, Dell, Nokia, Motorola і Sony.

G.SKILL

Виробник комп`ютерних комплектуючих з Тайваню. Найбільше прославився модулями пам`яті для десктопов і ноутбуків, однак, в асортименти продукції, що випускається, входять також спеціалізовані системи охолодження й твердотельные накопичувачі SSD. Проведення останніх почалося в 2008 році Як і історії інших подібних вузькоспеціалізованих виробників комп`ютерних компонентів, яких у Тайваневі налічується чимало (наприклад, Evercool, OCZ, Thermalright, Aerocool і інших), історія G.SKILL не містить ніяких особливо яскравих моментів.

G-Smart

Бренд, під яким випускаються смартфоны компанії Gigabyte. Їхньою розробкою й проведенням займається підрозділ Gigabyte Communications (GBC), засноване в 2004 році спеціально для виходу на ринок мобільних устроїв Перший смартфон G-Smart з`явився в продажі в 2005 році. Це була модель Gigabyte Gsmart i, що працює під керуванням Windows Mobile 5.0 і мало чому, що виділявся серед безлічі аналогічних устроїв.

Gainward

Слоган: Beyond your senses
Тайваньский виробник продуктивних відеокарт для ігрових комп`ютерів. Продукція компанії, у наших широтах, може й не найвідоміша, але досить шановна. Модельний ряд побудований, в основному, на розв`язках компанії NVIDIA, хоча в середині 2008 року з`явилися відеокарти й на базі процесорів ATI (втім, у цьому напрямку Gainward рухається дуже в`януло й немов би неохоче).

Genius

Слоган: «Live with Ideas»
Бренд цей не можна віднести до одному із самих шановних. Але до одному з найвідоміших можна. Практично всі, хто хоч як те пов`язаний з комп`ютерами хоч одного разу чув про «Genius». Продукия вихідна під цим іменем — це комп`ютерна периферія й комплектуючі самих різних типів: від мишей до моніторів і материнських плат Бренд був засновано 3 листопада 1983 року.

1 2 3 4