Бренди по країнам: Тайвань

Країна-власник:
Тайвань

 1 2 3 4 

A4tech

Тайваньский виробник комп`ютерної периферії, найбільше відомий завдяки маніпуляторам — мишкам і клавіатурам. Також випускаються веб-камери, Usb-Хаби, звукові стовпчики, гарнітури та інші корисності 5-in-1 Internet Phone Keyboard KIPS-900A (зображення з офіційного сайту) Компанія заснована в 1987 році.

Acer

У Тайваневі дуже багато комп`ютерних компаній, але дуже мало таких, які зуміли виявити такий великий вплив на комп`ютерний ринок, як це зробила Acer, що провадить готові системи, ноутбуки й, з недавніх пор, ще й смартфоны. У список виробленої продукції входять також проекційне встаткування, побутова електроніка й різна периферія й комплектуючі , Що Стала нині однієї з найвпливовівших корпорацій, Acer Group веде свій початок від невеликої комп`ютерної компанії Mulitech International, заснованої Стеном Ши (Stan Shih) в 1976 році.

Aerocool

Слоган: Be Cool! Be Aerocool!
Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих, а саме корпусів, різних систем охолодження, блоків живлення (PSU) і всіляких аксесуарів для всього цього добра. Компанія була заснована в 2001 році. Американське представництво з`явилося роком пізніше.

Aidata

AIDMA — тайваньский виробник різної дрібної комп`ютерної периферії й офісних аксесуарів. Це різні підставки для ноутбуків моніторів або принтерів, шафки й полички для зберігання дисків, клавіатури й миші з килимками, що чистять кошти для оргтехніки й інша, настільки необхідна в повсякденному побуті дребедень. Свою діяльність компанія AIDMA початку в 1980 році.

Asrock

Слоган: «Asrock is solid as rock» Asrock — компанія молода, але, що вже завоювала багато шанувальників по усьому світу. Вона була заснована в 2002 році в Тайпее (Тайвань). Компанія займається проведенням материнських плат, головною особливістю яких є низька ціна, при відмінному виконанні Asrock — дочірня компанія Asustek Computer (ASUS), відомого виробника комп`ютерної техніки й комплектуючих.

Biostar

Виробник комп`ютерних комплектуючих, так званого «другого ешелону». Крім материнських плат відеокарт і різних аксесуарів, випускаються також і компактні готові системи для промислового використання Компанія початку свою діяльність в 1986 році. Споконвічно єдиною її продукцією були материнські плати форм-фактору ХТ.

Compal

Тайваньский OEM і Odm-Виробник різної техніки: ноутбуків і комп`ютерних моніторів, побутової електроніки, мобільних телефонів і багато чого іншого. У число замовників Compal входять багато провідних компаній, такі як Acer, Lenovo, Dell, Toshiba, HP, Motorola, Fujitsu і Apple (з недавнього часу). Свою діяльність Compal почав в 1984 році, маючи капітал в 2 мільйони доларів США.

Cooler Master

Тайваньский виробник комп`ютерних комплектуючих. Випускаються системи охолодження, блоки живлення (PSU), комп`ютерні корпуси й різні комп`ютерні аксесуари Крім основної продукції, Cooler Master належать допоміжні бренди: CM Choiix — усі що випускається під цим брендом відрізняється незвичайним оформленням і виконанням і покликано виділяти свого власника з юрби. CM Storm — продукція орієнтована на геймеров CM Black Label Limited Edition – ексклюзивні номерні набори (корпус + PSU + процесорний кулер), що випускаються обмеженими тиражами Sickleflow 120 Green LED (зображення з офіційного сайту) Заснована компанія була в 1992 році в Тайпее, Тайвань (Taipei, Taiwan), де й донині перебуває її штаб-квартира.

D-Link

Слоган: Building Networks for People
Тайваньский розроблювач виробник мережного і телекомунікаційного встаткування відомий в усьому світі. Компанія створює як професійне встаткування, так і недорогі рішення для будинку або малого офісу Історія D-Link не блищить якими-небудь яскравими фактами.

E-TEN

Слоган: Mind on the move
Можливо це й здасться кому-небудь дивним, але ця тайваньская компанія (заснована в 1985 році), що прославився своїми комунікаторами розряду «усе в одному», починала свій шлях як творець програмного забезпечення й «заліза» для адаптації персональних комп`ютерів (, що тоді ще працювали під керуванням операційної системи DOS) під китайську мову.

 1 2 3 4