Бренди по країнам: Італія

Країна-власник:
Італія

1 2 3   

Miu Miu

Бренд приналежний модному будинку Prada. З`явився в 1992 році. Метою його створення було доповнення основного бренда ще одним, під яким би проводилася продукція орієнтована на молодь і одмінна більш демократичною вартістю Miu Miu – це прізвисько Миуччи Прада (Miuccia Prada), фундаторки Prada Spa. При уважному розгляді колекцій Miu Mio, можна побачити загальні з Prada мотиви, що, втім, не дивно.

Nando Muzi

От уже кілька десятків років під цим брендом випускається повсюдно шановна італійське взуття. Заснував фабрику в 1963 році Нандо Муци (Nando Muzi), назвавши її у свою честь. Справа була в невеликому італійському містечку Сан Эльпидио (Sant´Elpidio), де й донині розташований головний офіс компанії.. Втім, споконвічно це була скоріше невелика майстерня, де взуття виготовлялося вручну.

Pirelli

Історія цього, одного з найстарших і найвідоміших європейських виробників, почалася ще в 1872 році в Милане, де й донині перебуває його штаб-квартира. Інженер Джованни Баттиста Пирелли (Giovanni Battista Pirelli) вертається зі Швейцарії, де він отримував освіту. Парубок, якому недавно здійснилося 23 року, палко бажає відкрити власне підприємство, пов`язане із проведенням виробів з гуми.

Portotecnica

Італійський виробник напівпрофесійної й професійної мийної й збиральної техніки. Простим споживачам найбільше відомий завдяки своїм минимойкам і миючим пилососам для побутового застосування (звичайно ж, що випускається асортименти набагато багатше). Не можна сказати що продукція ця дуже популярна, однак і невідомої її назвати важко.

Prada

Важко напевно знайти людину, що має хоча б віддалена вистава про моду, але при цьому ніколи не чув про Prada. Всесвітньо відомий Будинок Моди займається зараз найрізноманітнішим одягом, як жіночої, так і чоловічий, взуттям, парфумерією й аксесуарами. Бренд Prada красується також і на мобільних телефонах компанії LG (модель LG Prada могла б увійти в історію як перший у світі телефон з пальцеориентированным інтерфейсом), на наручному годиннику.

Pupa

Парфюмерно-косметичний бренд. Належить італійській компанії Micys Company S.p.A (Мичис Компани). Бренд Pupa народився в 1976 році й зовсім не набагато молодше самої Micys. Із самих же перших днів під цим брендом проводилася косметика, націлена на дівчат-підлітків від 12 років і жінок у віці до 35 років.

Saeco

Слоган: Espresso Feeling
Італійський виробник кавоварок, кофемашин, кавових автоматів а також різних аксесуарів для них. Випускаються устрої для домашнього й професійного користування — від звичайних кавоварок, до найскладніших автоматів із продажу різних напоїв, установлюваних у громадських місцях.

Smeg

Слоган: Technology with style
Цей італійський виробник побутової техніки почав свою роботу в 1948 році. Заснував Smeg Вітторіо Бертаззони (Vittorio Bertazzoni) у селі Гуасталла, розташованої в області Емілія (Guastalla, Emiliane, Itally). Назва компанії — абревіатура, що розшифровується як Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla (Металургійна Фабрика-Емілія-Гуасталла). Ідея почати випуск побутової техніки прийшла на початку 50-х років.

U-Boat Watch

Слоган: «Classic yet powerful» Словосполучення « дорогий годинник» звичайно викликає в нас стійку асоціацію зі Швейцарією. Однак у світі багато виробників і з інших країн, що випускають подібну продукцію — дорогий наручний годинник, за вартістю своєї здатні конкурувати з дорогоцінними прикрасами.

1 2 3