Бренди по країнам: Італія

Країна-власник:
Італія

1 2 3 

Edison

Edison S.p.A. — найбільша в Італії компанія в сфері енергетики. Діяльність її укладається у видобутку, проведенні й продажу природного газу й електричної енергії. Крім того, Edison володіє гідроелектростанціями, електростанціями, що використовують енергію вітру, добуває різні види органічного палива.

Fendi

Цей «модний» італійський бренд відомий ще з початку минулого століття. В 1925 році подружня пара Эдуардо Фенди (Edoardo Fendi) і Адель Фенди (Adele Fendi) відкрили в Римі магазинчик із продажу пошитої ними ж шкіряної продукції. Завдяки тому, що виробу ці були дуже привабливі зовні й відрізнялися високою якістю, магазин швидко став популярним серед римських модниць.

IVECO

Італійський концерн, що займається проведенням автомобілів промислового значення – вантажівки різної вантажопідйомності, спецтехніка, автобуси, пожежна техніка, самоскиди, тягачі, двигуни. Пробує компанія свої чинності й у створенні позашляховиків Існує з листопада 1974 року, у якому відбулося злиття декількох італійських виробників, що входять у групу FIAT (Fiat Veicoli Industriali, OM, Lancia Veicoli Speciali і FIAT France SA, що представляла компанію Unic) і німецької компанії Magirus-Deutz, підрозділу KHD (Klockner-Humboldt-Deutz — нині просто Deutz).

Kinder Surprise

Kinder Surprise

Історія Kinder Surprise – це історія про італійське життєлюбство й безмежної вірності своїй справі. Вона розповідає про те, що для досягнення успіху потрібно не тільки багато й самовіддано працювати, але й не забувати оглядатися навколо в пошуках вдохновенья й свіжих ідей. Саме таким принципам і випливав Микеле Ферреро – людей, що створила одне із самим популярних ласощів не тільки дітей, але й дорослих — Kinder Surprise. Однак, розповідаючи про появу шоколадного яйця із сюрпризом, починати потрібно з історії про батька Микеле – Пьетро Ферреро.

Lamborghini

Важко сказати, існувала б сьогодні марка цих легендарних спортивних автомобілів, будь в Энцо Феррари (Enzo Ferrari) небагато більш уживчивый характер… Перш ніж починати розповідь про історію Lamborghini, потрібно повідати спочатку деякі факти з біографії засновника компанії. У роки Другої світової війни Ферруччо Ламборгини (Ferruccio Lamborghini) служив в італійській армії.

Lancia

— А тепер слухай: от іде справжня машина! Лянчия! Вона напевно наздожене й Мерседес і Рено, як вовк пари ягнят. Ти тільки послухай, як працює мотор! Як орган! Эрих Марія Ремарк, «Три товариші»
Італійський виробник автомобілів з довгою й цікавою історією.

Manfrotto

Слоган: Imagine more
Під цим брендом випускаються такі фотоаксесуари, як штативи, моноподы, голівки для штативів, освітлювальне встаткування, сумки й чохли й усі тому подібне. Продукція ця ставиться до числа дуже шановної, їй із задоволення користуються як починаючі фотографи, так і професіонали Бренд Manfrotto був породжений компанією Limo Manfrotto, що нині вже не існує.

Marni

Багато відомі бренди з`явилися як спроба одного або кількох людей спробувати свої чинності в знайомому їм справі. Так і виробник модного одягу Marni з`явився як експеримент Консуэло Кастильони (Consuelo Castiglioni), дружини президента італійської «модної» компанії Giwi Furs. Гріх було не скористатися такою можливістю й Консуэло починає експериментувати із власними ідеями, створивши лінійку жіночого одягу, спочатку під брендом Giwi.

Martini

Слоган: No Martini, no party The right one.
Назва самому популярному у світі вермуту подарував італійський бізнесмен Алессандро Мартіні (Alessandro Martini), що жив у позаминулому столітті. По іронії долі Мартіні зовсім не був геніальним винахідником або барменом, що створив напій, який і донині є предметом шику й розкоші.

Maserati

Слоган: Excellence Through Passion
Найвідоміший італійський виробник спортивних автомобілів. Дана марка належить до легендарних і асоціюється винятково з розкішшю й достатком Своя назва Maserati одержала на прізвище своїх творців — братів Мазерати. Їх було шість людей — Альфьери, Биндо, Марио, Эрнесто, Этторе й Карло (Alfieri, Bindo, Mario, Ernesto, Ettore, and Carlo).

1 2 3