Бренди по країнам: Італія

Країна-власник:
Італія

 1 2 3 

A Fault

Марка одягу, який провадить італійський дизайнер Джузеппе Кодамо (Giuseppe Codamo). Під цим брендом випускаються футболки, відмітною рисою яких є провокаційна або просто жартівливий напис на груди — звичайно чорна на білих майках або біла на чорні; інших квітів перший час не передбачався, гама була расширенна позднее. Бренд цей досить молодий (втім, як і його творець, що народився в 1979 році) — майки A Fault з`явилися в 2005 році.

a.testoni

Великий італійський виробник взуття. Компанія виросла з невеликий майстерні майстри взуттьовика Амедео Тестони (Amedeo Testoni), яким створювалося дороге й дуже якісне чоловіче взуття. Природно вручну. Почалося все в 1929 році З моменту своєї появи компанія, щиро названа іменем свого творця, була якщо не законодавцем моди, те, принаймні, активно брала участь у неї створенні Переживши Другу світову війну, a.testoni стає справжнім символом відродження Італії.

Baldinini

Історія цього італійського виробника взуття почалася в 1910 році з невеликого підприємства сімейства Балдинини. Справа була в містечку Сан-Мауро-Пасколи, що розташований в адміністративному регіоні Емілія-Романья (San Mauro Pascoli, Emilia-Romagna, Italy) — там і донині перебуває штаб-квартира компанії.

Bulgari

Bulgari — італійський виробник коштовностей і інших предметів розкоші. Крім прикрас, якими найбільш відома компанія, під маркою Bulgari також випускаються годинник, сонячні окуляри, сумки, парфумерія, різні модні аксесуари, по усьому світу відкрите й кілька готелів Bulgari. Більша частина акцій компанії була придбана холдингом LVMH в 2011 році.

Candy

Candy Group — міжнародна група компаній, основним брендом якої є однойменний бренд Candy. Під своєї провідної маркою Candy і декількома іншими не менш відомими компанія вже багато років успішно займається проведенням і продажем різної побутової техніки Почалося все в 1945 році. Уже відгриміла Друга світова війна й Італія почала відроджуватися.

Casadei

Як у випадку з іншими італійськими брендами, під якими випускається модне взуття, історія Casadei почалася з невеликий майстерні, увесь виробничий процес у якій відбувався вручну. Це трапилося в 1958 році, коли сімейна пара Казадей (Квинто й Флора Казадей) заснувала невелику компанію по проведенню взуття, назвавши її у свою честь Завзята праця й відмінна якість продукції зіграли свою роль — уже через кілька років взуття Casadei починає експортуватися закордон, у тому числі й США. И донині Casadei залишається одним з найпривабливіших брендів для справжніх модниць.

Cerdomus Ceramiche

Італійський виробник різних видів керамічної плитки й керамогранита. Продукцію компанії використовую для обробки приміщень, будинків і бруківок. Проводиться плитка найрізноманітніших форматів і квітів. Для створення деяких зразків приглошаются відомі дизайнери й скульптори.

COEM

Усе почалася із заснованої в 1972 році невеликої фабрики Ceramiche Coem по проведенню керамічних напівфабрикатів. Проведення росло, розширювався асортименти продукції, що випускається, поступово освоювалися закордонні ринки Настінна й напольная плитка компанії створюється з використанням новітніх технологій.

Delonghi

Слоган: Living Innovation
Італійський виробник різної побутовий і кліматичної техніки. Найбільше компанія відома завдяки своїм обігрівачам і кавоваркам. Але випускаються також праски, электрочайники, тостери, пилососи й т. п. Володіє такими брендами, як Ariete, Climaveneta, Clever, Elba, Radel, Simac, Supercalor, Superclima, Ariagel і Vetrella.

Ducati

Зараз уже важко повірити, що цей виробник знаменитих гоночних мотоциклів споконвічно займався електронікою. Історія компанії бере свій початок в 1926 році, коли 4 липня її заснували брати Дукати. У кращих італійських традиціях, братів була юрба. Не така більша, як у випадку з Maserati, але три людини — це теж не мало.

 1 2 3