Бренди по країнам: Німеччина

Країна-власник:
Німеччина

1 2 3 4 5   

Tiguan

Компактний і не занадто дорогою кроссовер, що випускається німецьким виробником Volkswagen. Іноді такі моделі називають легкими позашляховиками, хоча їх прохідність не набагато вище, чим у звичайного легкового автомобіля. Покупцеві пропонується як повнопривідна, так і переднеприводная версії Tiguan. Уперше цей автомобіль був представлений публіці в 2007 році на Франкфуртском автосалоні (концепт демонструвався роком раніше).

VEKA

Один з найбільших у світі виробників різноманітного асортиментів Пвх-Профілів і аркушів, які застосовуються для виготовлення вікон і дверей. Продукція компанії широко використовується при рішення самих різних завдань, які виникають перед будівельниками. Штаб-квартира VEKA перебуває Зенденхорсте, земля Північний Рейн-Вестфалия, Німеччина (Sendenhorst, North Rhine-Westphalia, Germany).

Volkswagen

до Другий світовийпісля Другий світовий2000 Історія цієї найвідомішої автомобільної марки бере свій початок із середини 30-х років минулого століття. Згідно з легендою, почалося всі восени 1933 року, коли в неформальній обстановці готельного номера відбулася зустріч між Фердинандом Порше (Ferdinand Porsche) і Адольфом Гітлером.

Y-3

Sport Style2002 Спортивний одяг. Бренд породжений у результаті співробітництва компанії Adidas і відомого японського дизайнера-модельєра Йоши Ямамото (Yohji Yamamoto). Уперше одяг під брендом Y-3 була представлено 8 жовтня 2002 року. Дизайнерові вдалося створити спортивний одяг, який можна використовувати повсякденно, причому як у спортзалі, так і для повсякденного життя.

yellowtab

Німецька софтверная компанія, що прославився тим, що після «загибелі» Be, Inc. продовжила роботу над операційною системою Beos. Свій створення німці назвали Zeta. Ця система базувалася на Beos 5.1. Уперше світова громадськість довідалася про невелику компанію з Манхейма (Mannheim, Німеччина, земля Baden-Wurttemberg) в 2005 році в Ганновері на щорічній виставці Cebit — саме тоді була продемонстрована перша версія Zeta.

Zeta

Слоган: Fast. Secure. Powerful
Операційна система проведення німецької компанії yellowtab. Реінкарнація Beos, що перестала розбудовуватися в 2001 році, у зв`язку з покупкою Be, Inc. компанією Palmsource. Zeta мала рядом переваг перед своєю попередницею. Приміром, підтримкою скинов (можливість зміни зовнішнього вигляду системи).

1 2 3 4 5