Бренди по країнам: Німеччина

Країна-власник:
Німеччина

1 2 3 4 5 

Mercedes

Історія цієї легендарної марки почалася в 1900 році, коли Эмиль Еллинек (Emile Jellinek), представник французького підрозділу DMG (Daimler Motoren Gesellschaft), переконав Вільгельма Майбаха (Wilhelm Maybach) назвати новий автомобіль компанії на честь свій дочки — Мерседес. На самому справи, кликали її Адріана Мануэла Рамона Еллинек (Adriana Manuela Ramona Jellinek), прізвисько Мерседес (Mercedes) закріпилося за нею в сімейному колі.

Metabo

Слоган: work. don´t play
Цей, відомий в основом професіоналам, німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1924 році. Недавно завершилася Перша світова війна, економіка Німеччини переживає страшенна криза. Але це не зупинило інженера Альбрехта Шницлера (Albrecht Schnizler) і його компаньена Юлиуса Клоса (Julius Closs).

Miele

Компанія Miele & Cie. була створено в червні 1898 року в селі Херцеброк (Herzebroch) у Німеччині, її заснували два молоді підприємці Карл Милі (Carl Miele) і Рейнхард Цинканн (Reinhard Zinkann), яким на той момент було по 30 років, офіційне проведення молочних сепараторів почалося 1-го липня 1899 року. Підприємці, як це часто буває поділили обов`язки Карл Милі займався проведенням, а Рейнхард Цинканн фінансовою стороною справи й продажами.

Multicar

Один з найвідоміших виробників спецтехніки, затребуваної як комунальним, так і будівельним господарствами. На ці мініатюрні грузовички може монтуватися до 100 видів різного навісного устаткування — для транспортування вантажів, бетономішалки, гідравлічне встаткування, пристосування для збирання сміття й тому подібне Multicar — єдина автомобільна компанія ГДР, що пережила всі потрясіння, що пішли за об`єднанням Німеччини ( приміром, Barkas і Trabant канули в Лету).

NORIS

Один з найбільших у світі виробників штемпельного чорнила для самого різного застосування, для нанесення на різні поверхні, будь те папір, гума, деревина, стекло або навіть м`ясо. Компанією проводиться сотні тонн чорнила щорічно, продаваних по всьому світла Історія цього виробника почалася в 1892 році, коли була заснована компанія Chemische Fabrik Nürnberg, Dr.

Otto

Те, що починалося як повний провал, у підсумку перетворилося у всесвітньо відому компанію. В 1949 році молодий німецький бізнесмен Отто Вернер (Otto Werner) залишився зі складом нерозпроданого взуття — спроба відкриття власного невеликого магазинчика в Гамбурзі минулася повним провалом Однак Отто не став засмучуватися й зумів знайти дуже незвичайний по тем часам вихід.

Puma

Компанія Puma, німецький виробник спортивного взуття й реманенту, є одним зі світових лідерів у своїй галузі. Компанія була створено 1 жовтня 1948 Рудольфом Дасслером (Rudolf Dassler). Первісне ім`я фірми звучало як Rudа, від Rudolf Dassler, але пізніше було вирішено замінити його на більш благозвучне Puma, що викликає до того ж близькі зі спортом асоціації зі швидкими й спритними пумами Створенню Puma Schuhfabrik Rudolf Dassler передувала черги подій, докладніше про яких можна прочитати в статті Puma проти Adidas.

Ritter Sport

Слоган: Quadratisch. Praktisch. Gut! (англ. - The handy chocolate square; рос. — Квадратиш. Практиш. Гут.)
Всесвітньо відома німецька марка шоколаду, що випускається кондитерською фабрикою Alfred Ritter Gmbh & Co. KG, заснованої в 1912 році подружжям Альфредом і Кларою Риттер (Alfred and Clara Ritter). Зовнішній вигляд цих шоколадок пізнаваний, що й запам`ятовується.

Sennheiser

Відомий в усьому світі виробник навушників. Також компанією випускаються гарнітури, мікрофони й інше встаткування, так чи інакше зв`язане зі звуком — запис, передача, відтворення… Травень 1945 року. Германія лежить у руїнах. Союзники ще навіть не встигнули відсвяткувати свою перемогу, а практичні німці вже починають створювати нові компанії.

Smart

Слоган: Open Your Mind
Марка мініатюрних легкових автомобілів, приналежна німецькому концерну Daimler-Benz. У джерел створення мікролітражки коштує швейцарська годинна компанія SMH, відома в усьому світі, завдяки бренду Swatch. Їй належить ідея й концепція. Але самотужки реалізувати проект швейцарці не могли, тому розв`язали звернутися до гігантів німецького автопрома.

1 2 3 4 5