Бренди по країнам: Німеччина

Країна-власник:
Німеччина

1 2 3 4 5 

Hugo Boss

Hugo Boss A.G. — один із самих знаменитих будинків моди, під цим брендом проводяться класичні лінії одягу, аксесуарів і парфумерії. Лінії одягу для чоловіків і жінок ( є також і дитяча лінія) від Hugo Boss випускаються під двома брендами: окремо представлені колекції Boss, основна з них має ім`я Boss Black, і окремо лінійки одягу Hugo.

Iveco-magirus

Виробник вантажівок і різної спецтехніки. Найбільше прославився як творець пожежних машин. Magirus (або Magirus-Deutz) з 1974 року входить до складу холдингу IVECO і називається з тих пор, відповідно, Iveco-magirus. Уродженець німецького міста Ульм, що в землі Баден-Вюртемберг, Конрад Дитріх Магирус (Conrad Dietrich Magirus) знав про роботу пожежних не з_чуток — він і сам був професійним пожежним.

JOOP!

JOOP! — німецький виробник одягу й аксесуарів для чоловіків і жінок, також компанія займається випуском парфумерії й засобів особистої ігієни під своїм брендом. Своє ім`я бренд одержав на прізвище свого творця — німецького дизайнера Вольфганга Юпа (Wolfgang Joop) ( до речі, його прізвище одночасно є й розповсюдженим іменем у Нідерландах).

JUTEC

Сімейна компанія середнього розміру, що успішно працює, проте, як на внутрішньому німецькому, так і міжнародному ринках. Продукція компанії досить незвичайно, але винятково затребувана — це спеціальні верстати, призначені для згинання труб і профілів. Такі верстати використовуються на проведенні, при монтажі різного встаткування, у хімічній і нафтопереробній промисловості.

Karcher

Чорний і жовтий стали фірмовими квітами Karcher в 1974 році Слоган: Makes a Difference
На сьогоднішній день ця німецька компанія є одним з найбільших виробників різної очисної техніки, застосовуваної як у побуті, так і в різних сферах діяльності. І мало хто знає про те, що починала вона з випуску опалювальних систем.

Komnick

На жаль, історія автомобілебудування знає чимало прикладів, що коли подавала більші надії марка йде в небуття. Більше того, про неї забувають усі, крім людей, що цікавляться автомобільною історією. Саме така доля була в німецького виробника Komnick. Але ж починалося всі досить непогано. В 1906 році, Франц Комник (Franz Komnick), житель Західної Пруссії й власник невеликої фабрики F.

KRESS

Цей німецький виробник усілякого електроінструмента починав свою діяльність в 1928 році. Споконвічною продукцією стали електродвигуни для пральних машинок. Заснував її хтось Кристиан Кресс (Christian Kress), людей дуже талановит, що володів технічною кмітливістю. Саме завдяки його ідеям невелике проведення зуміло згодом стати всесвітньо відомим виробником.

Leica

Ernst Leitz GmbhLeica Microsystems GmbhLeica Geosystems AGLeica Camera AG Коли найперша Leica (модель так і називалася — Leica I) була представлена в 1925 році на весняному Лейпцігському ярмарку, то вона не зуміла навіть залучити до себе вартої уваги. Мініатюрний устрій по визначенню не зацікавило професійних фотографів.

Liebherr

Для більшості рядових споживачів ця німецька машинобудівна компанія асоціюється винятково з холодильниками й морозилками. На ділі ж, побутова техніка становить лише невеликий відсоток доходів концерну. Основна ж стаття доходів — верстати, портове встаткування, будівельна техніка, спецтехніка, гірничодобувна й землерийна техніка, кар`єрні самоскиди й таке інше.

Maybach

Талантливейший німецький інженер Вільгельм Майбах (Wilhelm Maybach) стояв у джерел такої легендарної марки, як Mercedes. Саме він, співробітничаючи з Эмилем Еллинеком (Emile Jellinek) добився того, що ці автомобілі компанії DMG (Daimler-Motoren-Gesellschaft) стали настільки знаменитими. Однак, в 1907 році Майбах залишає компанію.

1 2 3 4 5