Бренди по країнам: Німеччина

Країна-власник:
Німеччина

1 2 3 4 5 

Einhell

Великий німецький виробник усілякого інструмента й устаткування. Діяльність свою веде ще з 1964 року, коли в місті Ландау, що на ріці Исар (Landau/Isar), інженер Йозеф Таннхубер (Josef Thannhuber) заснував компанію Hans Einhell, Inh. Josef Thannhuber. Першою продукцією стали трансформатори, а трохи пізніше й зварювальний апарат трансформаторного типу (ними компанія займається й донині).

Fa

Слоган: Feel good freshness
Під цим брендом, що належить нині Schwarzkopf & Henkel, що входить до складу Henkel Group, випускаються різні засоби особистої ігієни й догляду за тілом — мило, шампуні, дезодоранти, гелі для душу, піни для ванн, лаки для волось і тому подібне Уперше продукція Fa з`явилася в 1954 році, на ринку Німеччини.

Faber-Castell

Заснована ще в 1761 році, німецька компанія Faber-Castell є самим старим у світі виробників канцелярських приналежностей. Історія зберегла ім`я засновника. Це був ремісник Каспар Фабер (Kaspar Faber ) Штейн, що проживав у сільці (Stein), що передмістях Нюрнберга (а до 1945 року це німецьке місто було відоме, насамперед майстрами, що історично проживали там), що й займався проведенням меблів.

Fulda

Історія цього німецького виробника автомобільних шин почалася ще в 1900 році. Саме тоді в місті Фульда, що розташований у землі Гессен (Fulda, Hessen), підприємцями Густому Бекером і Морицом Хазенклвером був відкритий невеликий завод Fulda Werke по проведенню різних гумовотехнічних виробів.

GARDENA

Німецький виробник усіляких товарів для догляду за садом. В асортименти входять як прості садові ножиці, так і потужні газонокосарки Заснована компанія була в 1961 році, у місті Ульм, що розташований у землі Баден-Вюртемберг, Німеччина (Ulm, Baden-Württemberg, DE). У цім місті й донині перебуває головний офіс GARDENA.

Grundig

Слоган: far a good Reason
А геть дантист-надомник Рудик — У його приймач «грюндиг», Він його ночами крутить — Ловить, контра, ФРН. В.Висоцький. «Лист у редакцію»

Hama

Слоган: The smart solution
Німецький виробник, що спеціалізується на випуску всіляких аксесуарів, призначених як для комп`ютерів і побутової техніки, так і для фото-, аудио- і відеотехніки. Більшу частину асортиментів становлять різні дрібні, але дуже корисні речі, без яких часто буває важко обійтися.

Henkel

Henkel Bleich-Soda Слоган: A Brand like a Friend
Німецька хімічна корпорація. Займається, в основному, мийними засобами, косметичною продукцією, а так само є світовим лідером в області проведення різних клеїв і герметиків. Володіє безліччю відомих по усьому світу брендів Історія компанії почалася в 26 вересня 1876, у німецькому місті Аахен, земля Сівба.

Hipp

Слоган: Für das Wertvollste im Leben Для самого коштовного в житті
Ця історія почалася ще в 1898 році, коли в родині кондитера Йозефа Хиппа, що проживав у місті Гюнцбург, народилася спочатку дочка, а роком після ще й близнюки. І всі б чудово, так от у дружини Йозефа почалися проблеми із грудним молоком, жінка явно була не в змозі прокормити таку ораву.

HUESKER

Німецький виробник геосинтетических нетканных матеріалів, які активно використовуються при будівництві доріг, каналів і споруджень самого різного типу. Активно застосовують їх і в сільському господарстві, а також різних галузях промисловості. Призначення даної продукції саме різне — це й захист, і фільтрація, і поділ, і армування.

1 2 3 4 5