Бренди по країнам: Німеччина

Країна-власник:
Німеччина

 1 2 3 4 5 

4СR

Бренд, під яким випускаються видаткові матеріали інструменти й аксесуари, застосовувані при ремонті автомобілів.Проводяться фарби, герметики, шпаклівки, клейкі стрічки, спецодяг, тара, лаки… Асортименти великий — у цей час спектр виробів містить у собі більш 1000 різних найменувань В 1934 році Карлом Гутбиром (Carl Gutbier) була заснована компанія Gutbier-Fahrzeuglackierung.

Adidas

Sport StyleSport Heritage (1971)Sport Perfomance (1949) Слогани: «Impossible is Nothing» “Join the Party”
Історія бренда Adidas – найбільшого виробника спортивного взуття, одягу й реманенту, починається в 1948-м року, коли два брати Адольф (Adolf) і Рудольф (Rudolf) Дасслеры (Dassler), не знайшовши загальної мови, розв`язали зруйнувати сімейне підприємство, широко відому в той час фірму-виробника спортивному взуття Dassler.

BMW

BMW Motosport (70-e)19542000 Слогани: BMW. The Ultimate Driving Machine. BMW. Sheer Driving Pleasure. The Ultimate Driving Experience
Цей, мабуть, один із самих іменитих виробників автомобілів і мотоциклів у світі, починав свою діяльність в 1916 році в Мюнхені, споконвічно займаючись літаковими двигунами. Утворювалася компанія в результаті злиття двох дрібні виробників авіадвигунів — Rapp-Flugmotoren Werke і Otto-Werke.

Bosch

Слоган: «Invented for Life»
Німецька група компаній, що займається розробкою й проведенням промислового й побутового встаткування, техніки для автомобілів. Якийсь час займалася проведенням телекомунікаційного встаткування. Входить у десятку найбільших світових виробників електричного й електронного встаткування В 1886 році, 15 листопада, у німецькому місті Штутгарт (Stuttgart), винахідником Робертом Бошем (Robert Bosch) була заснована власна майстерня, яку він назвав «Workshop for Precision Mechanics and Electrical Engineering».

Brabus

Brabus Tesla Roadster Безперечно, Mercedes – чудові автомобілі, доступні далеко не всім. Але навіть їхнє придбання в наші дні вже не можна вважати чим-небудь із ряду геть вихідним. Так міркували ділові партнери Клаус Бракман (Klaus Brackmann) і Бодо Бушман (Bodo Buschmann). В 1977 році вони створили салон із продажу «Мерседесів» і тепер міркували над тем, яку б ізюминку внести у свій бізнес.

Braun

Німецький виробник дрібної побутової техніки. Найбільше відомий завдяки своїм електробритвам і эпиляторам, машинкам для стрижки й електричним зубним щіткам (бренд Oral-B). Також проводяться вимірники кров`яного тиску й термометри, праски, тостери, калькулятори й т.п. Споживачі вже настільки звикли з даним образом компанії, що навіть і не підозрюють, що колись вона випускала таку електроніку, як кінокамери, телевізори й програвачі Та й історію Braun має довгу — заснована компанія ще в 1921 році прусским інженером Максом Брауном (Max Braun).

BRITA

Німецька компанія, що спеціалізується на очищенні води. Є лідером на ринку портативних систем для очищення води в домашніх умовах. Свою історію початку в 1966 році, як невелика фірма, заснована Хейнцем Ханкаммером (Heinz Hankammer). Справа була в невеликому німецькому місті Таунусштайне, що перебуває в землі Гессен (Taunusstein, Hessen, Germany), де й донині перебуває головний офіс BRITA.

COUGAR

Слоган: Developed in Germany COUGAR – Your power
COUGAR GERMANY — німецький підрозділ Compucase Global (HEC Group). Під брендом COUGAR випускаються комп`ютерні корпуси, блоки живлення ( у тому числі універсальні для ноутбуків), а також супровідні аксесуари й комплектуючі. Збираються й готові системи, іменовані COUGAR-PC, створені з використанням компонентів від сторонніх виробників Продукція COUGAR розрахована на користувачів, що бажають мати продуктивну, але в теж час тиху систему.

Deutz AG

Німецька компанія Deutz AG (вимовляється як «Дойтц») — найстарший виробник різних типів двигунів, потужністю від декількох до декількох тисяч кіловатів, як з повітряним, так і рідинним охолодженням. Двигуни, зроблені цієї компанією використовуються у вантажівках і автобусах, а так само сельско-господарській техніці й морському транспорті Датою підстави Deutz AG прийнято вважати 31 березня 1864 року, коли Николаус Отто (Nikolaus Otto) заснував першу у світі моторобудівну компанію «N.

Drebo

Слоган: Success through Performance (ньому. — Erfolg durch Leistung)
Німецька компанія, що займається проведенням свердлів і бурів із твердосплавними наконечниками й інших видаткових матеріалів, що використовуються для роботи з каменем і бетоном. Це інструменти для професіоналів з особливими вимогами Drebo — відносно молода компанія.

 1 2 3 4 5