Бренди по країнам: Південна Корея

Країна-власник:
Південна Корея

1 2   

Omnia (Witu)

Під цим іменем випускаються «просунуті» комунікатори компанії Samsung. Перша модель (Samsung Sgh-i900, що працює під керуванням Windows Mobile 6.1) була анонсовано в червні 2008 року, у продажі з`явилася в грудні того ж року. На сьогоднішній день, це одне із самих популярних у світі устроїв подібного класу На території Росії й України комунікатори, продавані в усьому світі як Omnia, відомі під іменем Witu (у народі їх ласкаво називають «Вітя»).

PLEOMAX

Pleo Слоган: «A sensible bit of Samsung»
Бренд PLEOMAX належить компанії Samsung. Під цією маркою випускаються всілякі дріб`язки, без яких обійтися в повсякденному житті було б досить проблематично. Це носії інформації (оптичні диски й дискети), комп`ютерна периферія (миші, клавіатури, веб-камери й таке інше), батарейки й акумулятори для побутової електроніки, а так само різні лампочки для освітлювальних приладів Хоча з реалізацією продукції Samsung ніколи не виникало проблем, в 2003 році було ухвалене рішення про створення компанії Pleomax.

S-LCD

Спільне підприємство, утворене в 2003 році японської Sony Corporation і південнокорейської Samsung Electronics Co. Ltd. Згідно з договором, партнери мали майже різнозначні права. Майже, тому що Samsung належало 50% відсотків акцій, плюс одна акція зверху. В Sony, відповідно, акцій було на одну менше. S-LCD створювалася для проведення Lcd-Панелей для різного типу устроїв — від мобільних телефонів до телевізорів.

Samsung

Слоган: Digitally Yours
Samsung Group — один з найбільших конгломератів у світі бізнесу, на його батьківщині, у Південній Кореї для таких фірм використовують слово «чобол» («chaebol»). Чобол – це велика фінансово-промислова група, що переважно належить однієї родині й пов`язана з урядовими колами.

Samsung Techwin

Підрозділ південнокорейської корпорації Samsung. Основний напрямок діяльності — оптоелектроніка, системи відеоспостереження й безпеки, силові установки, напівпровідникові системи й компонента, а так само військова й авіаційна техніка Заснований підрозділ був в 1977 році. Споконвічно воно називалося Samsung Precision Company.

Ssangyong

Південнокорейський виробник, що займається в основному, автомобілями підвищеної прохідності. Історія марки почалася в 1954 році, з підстави в Сеулі (де й донині перебуває її штаб-квартира) компанії Ha Dong-hwan Motor Workshop. Вона займалася створенням класичних позашляховиків Jeep і вантажівок для американських солдатів.

Tromm

Суббренд приналежний компанії LG Electronics. Під ним випускаються пральні машинки, що відрізняються наявністю можливості обробки білизни пором. Перша машинка лінійки Tromm була представлена компанією в 2005 році. З особливою гордістю LG представляла її як єдину у світі, що має вбудований парогенератор.

1 2