Бренди по країнам: Південна Корея

Країна-власник:
Південна Корея

 1 2 

3R SYSTEM

Більшість відомих виробників комп`ютерних корпусів, систем охолодження й блоків живлення перебувають в Тайваневі. Однак, є подібні компанії й в інших країнах. Наприклад, у Південній Кореї, де й перебуває 3R SYSTEM Co. Ltd. Компанія це молода. Заснував її в 2000 році хтось Рю Юнг Му (Ryu Jung Moo).

Corby

Лінійка недорогих мобільних телефонів компанії Samsung. Це устрою для молодіжної й жіночої аудиторії. Відрізняються не занадто більшим, але достатнім для невимогливих користувачів набором функцій, простотою використання й цікавим дизайном Перша модель (вона так і називалася — Samsung S3650 Corby) з`явилася в серпні 2009 року.

DUOS

Лінійка мобільних телефонів компанії Samsung. Головна відмітна риса — наявність двох приймально-передавачів, що дозволяє використовувати відразу дві активні Sim-Карти Gsm-Операторів Перший Samsung DUOS з`явився в 2007 році — слайдер SGH-D880. Надалі лінійку поповнили моноблоки й телефони із сенсорним керуванням («тачфоны»).

Hankook

Слоган: Driving Emotion
Виробник автомобільних покришок з Південної Кореї. Випускає продукцію для легкових автомобілів, вантажівок різної вантажопідйомності й автобусів. Hankook входить у десятку провідних виробників шин в усьому світі. Продукція компанії зарекомендувала себе як одмінна непоганим співвідношенням якості й вартості.

Hauzen

У першому десятилітті 21-го століття перед найбільшою корпорацією в Кореї — Samsung устало питання: у якому напрямку розбудовуватися далі, конкуренція на внутрішньому ринку зросла й залишатися в лідерах стало усе складніше. Враховуючи безсумнівні переваги продукції Samsung, такі як продуманий дизайн і впровадження останніх інновацій в електронній сфері, був обраний шлях догляду з ринку масових товарів і розширеного випуску ексклюзивної продукції класу люкс.

Hynix

Великий південнокорейський виробник модулів комп`ютерної пам`яті. Займає другий рядок у списку провідних виробників пам`яті у світі, уступаючи лише Samsung Electronics. Компанія була заснована в 1983 році. Тоді вона називалася Hyundai Electronics Industries і була частиною Hyundai Group, поряд з такими відомими підрозділами, як Hyundai Motor Company. В 1999 році відбулося злиття з LG Semiconductor Co., Ltd.

Hyundai

Є відомості, що коса «Н» символізує рукостискання Слоган: Drive your way
Історія одного з найбільших автовиробників почалася в 1967 році, коли Hyundai Engineering and Construction Company (Hyundai Construction Co., Ltd.), найбільше відома як будівельна й суднобудівна компанія, розв`язала різноманітити свою діяльність, зайнявшись випуском автомобілів.

iriver

(жовтогарячий)2010 (темно-сірий)2010 (ясно-сірий) Історія бренда починається в 1999 році, коли в Південній Кореї була заснована компанія Reigncom Co., Ltd. — батько-засновник iriver. Перший устрій під нової торговельної маркою, Cd-Плеєр iriver imp-100 з підтримкою формату MP3, вийшло у світ у листопаді 2000 року.

KIA

Слоган: The Power to Surprise
Деякі джерела схильні вважати засновану в 1944 році KIA ( у ті роки вона називалася Kyungsung Precision Industry) першим в історії південнокорейським виробником автомобілів. У принципі, це вірно, якщо судити з погляду дати підстави. От тільки тривалий час компанія займалася винятково велосипедами так моторолерами, пізніше мотоколясками й триколісними транспортними засобами, начебто тих, що випускала японська Daihatsu.

lg-logo

LG

За кожним всесвітньо відомим брендом тягнеться довгий шлях перемог і поразок, по якому він до своєї популярності й прийшов. При цьому починали багато компаній зовсім не з того, чому вони зрештою прославилися. І одним з явних прикладів цьому є компанія LG. Сьогодні це всесвітньо відомий виробник побутових приладів, але колись усе починалося з маленької фірми, що провадить порошок для чищення зубів Історія компанії LG іде своїм коріннями в далекі 1940-і роки, коли молодий підприємець по імені Ку Ин Хой (Koo In-Hwoi) узявся за проведення й реалізацію цей нового для Кореї кошту по догляду за зубами.

 1 2