Бренди по країнам: Австрія

Країна-власник:
Австрія

Noctua

Слоган: Designed in Austria
Австрійська компанія — виробник повітряних систем охолодження для комп`ютерів. Продукція компанії ставиться до сегмента ганьби-энд. Ці кулеры й вентилятори відрізняються безшумністю роботи, високою ефективністю й винятковою надійністю. Модельний ряд невеликий, але кожний створення заслуговує найпильнішої уваги З`явилася Noctua (вимовляється як «ноктуа», а, часом, і як «нокта») в 2005 році, як результат співробітництва між австрійської Austrian Rascom Computerdistribution Ges.m.b.H.

Red Bull

Мабуть, найвідоміший у світі енергетичний тонізуючий напій, проведення компанії Red Bull Gmbh. Рецепти, по яких він створювався, відомі в Азії вже досить давно. Заслуга Red Bull Gmbh полягає в тому, що вона адаптувала азіатський напій до європейських реалій, не занадто сильно змінивши основу його рецепта, але не поскупившись на хімію.

Wolford

Австрійський виробник жіночої білизни, що працює з 1949 року, коли підприємцем Рейнхольдом Вольфом (Reinhold Wolff) і роздрібним торговцем Вальтером Палмерсом (Walter Palmers) була заснована фірма Wolff & Co. KG. Справа була в австрійському місті Брегенце (Bregenz). Компанія займалася проведенням нейлонових панчіх, що були дефіцитом в, що ще не зовсім оправився від війни Європі В 1950 році народжується бренд Wolford.