Бренди по країнам: Чехія

Країна-власник:
Чехія

JUTA

Чеська компанія, що провадить різного роду полімерні матеріали, затребувані в сільському господарстві й будівельної індустрії. Проводяться також і всілякі пакувальні матеріали й матеріали для технічних цілей. Класичним прикладом продукції може служити Jutagrass — штучна трава, що використовується на професійні спортивні майданчиках JUTA (ЮТА) має багаторічну історію — ще в кінці 19 століття існувало кілька розрізнених виробників, що займалися проведенням мотузок, ниток, різних волокон і впакувань ( у ті роки використовувалися ще натуральні матеріали).

KOH-I-NOOR

Заснована в 18 столітті, чеська компанія KOH-I-NOOR HARDTMUTH є одним з найстарших виробників художніх, шкільних, канцелярських приналежностей і приналежностей для дозвілля. Але особливою славою користуються її олівці Компанія була заснована в 1790 році, у Відню, австрійцем Йозефом Хардтмутом (Joseph Hardtmuth).

Krusovice

Krušovice — одна із самих знаменитих марок чеського пива, під якою проводиться кілька сортів світлого й темного пива. Проводиться марка Королівським пивоварним заводом, що належать компанії Heineken Česká republika a.s., у містечку Крушовице. Приставка «королівський» з`явилася в заводу в XVI столітті, коли він був придбаний королем Рудольфом II.

Skoda

Slavia (1895)Laurin & Klement (1905)192619261999 Марка автомобілів, що випускаються чеським виробником Škoda Auto. Ставиться до однієї з найстарших автомобільних марок Європи, розмінявши вже більш ста літ Почалося усе ще в 19 столітті в місті Млада Болеслав (Mladá Boleslav), де й донині перебуває головний офіс компанії.

Velkopopovicky Kozel

Слоган: For those who got the knack
Велкопоповицкий Козел — знаменита чеська марка пива, яка проводиться британською компанією Sabmiller, однієї з найбільших пивоварних компаній у світі . Назва своє пиво одержало від назви невеликого чеського містечка Велке Поповице (Velké Popovice), де перебуває основна броварня, що провадить цей сорт.