Бренди по країнам: Великобританія

Країна-власник:
Великобританія

1 2 3 4 
logo-marks-and-spencer

Marks & Spencer

Знайти людину, який би жодного разу не чув про бренд Marks&Spencer, у наш час досить-таки складно. А всі тому, що не так-те багато торговельних мереж мають історію в 125 років, поширеність по усьому світу й репутацію еталона англійської якості. Що вуж говорити, якщо сама «залізна лtди» Великобританії Маргарет Тэтчер віддавала перевагу костюмам саме цієї компанії Сьогодні в магазинах Marks&Spencer скуповуються практично все — від студентів до мільйонерів.

MG

Британський виробник колись дуже популярних спортивних автомобілів. Компанія початку свій шлях як невелика крапка із продажу автомобілів, доросла до рівня справжньої легенди, після чого пішла в небуття. І хоча її відродили, поки що навіть натяку немає на те, що вдасться досягтися колишніх успіхів Історія марки почалася в 20-х роках, в Оксфорді.

MINI

MINI MokeП`ятдесятиліття MINIMINI Cooper SMini CooperПрапори MINI Перемога в Другій світовій війні дісталася Великобританії занадто дорого. І справа тут не тільки в людських втратах — економіка країни виявилася повністю зруйнованої, якщо не сказати знищеної. Німецькі підводні човни, що методично винищували Королівський флот, і літаки Люфтваффе з їхніми спустошливими нальотами, практично встигнули виконати свою місію по знищенню країни, яку Гітлер уважав головним ворогом Німеччини.

Morgan

Автомобілі цього британського виробника немов би витяглися з початку ХХ століття, лише небагато «подрихтовав», щоб вони відповідали реаліям нашого часу. Це справжня знахідка для цінителів стилю «ретро» і ненависників занадто вуж сучасних технологій. Що й говорити, навіть корпуса цих спорткаров дотепер збираються вручну з дерева — чудовий анахронізм! На сьогоднішній день Morgan Motor Company — єдина компанія працююча в такому стилі Morgan M4 Напевно священик невеликого приходу англійського міста Стік Лейси із графства Херефордшир (Stoke Lacy, Herefordshire, UK), навіть і не припускав, якою дорогою піде його син.

Mothercare

Мережа магазинів роздрібної торгівлі, що спеціалізується винятково на товарах для майбутніх мамів і дітей, віком до восьми років. Мережа британського походження; нині, шляхом франшизы поширена в багатьох країнах світу — у Європі, Азії, Африці Засновником Mothercare був хтось Селимо Зикха (Selim Zilkha), уродженець Багдада, що виріс у Лівані, а, що потім перебрався в США.

NPG

Слоган: The worls´s best science and medicine on your desktop
Велике міжнародне видавництво, що спеціалізується винятково на публікаціях наукових журналів. Входить до складу великої видавничої групи Macmillan Publishers Ltd, заснованої у Великобританії ще в 1843 році й, у свою чергу частиною, що є, компанії Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck Gmbh. Журнали й бази даних, видавані NPG, охоплюють самий широкий спектр різних напрямків.

Reebok

2014 - 1986 — 2014 1895 — 1986 Слоган: I am what i am your move
Відомий в усьому світі британський виробник спортивного одягу й взуття. Одна з найстарших компаній, що працюють на цей поприще. З 2006 року є підрозділом німецької Adidas. Історія Reebok почалася в далекому 1895 році, коли шевцеві й, по сумісництву, бігунові-аматорові Джозефу Вільяму Фостеру (Joseph William Foster) спадає на думку ідея постачити взуття для бігу шипами, що підвищило б її зчеплення з доріжкою.

UFO

Бренд, що належить компанії Network Selects Ltd., головний офіс якої перебуває в Лондоні. У той же час розробкою нової продукції займається офіс розташований у Гонконзі. Проведення відбувається в Китаї й Тайваневі; деяка продукція збирається Вгермании. Із країн СНД бренд UFO найбільше відомий на території України.

Umbro

Слоган: Life is the game and we know which one!
Виробник спортивного одягу й взуття. Найбільше прославилася свій футбольною формою — історично продукцію компанії використовують найвідоміші футболісти й команди миру. Але не тільки футбол — в Umbro облачаються представники й інших видів спорту Відповідно загальноприйнятій (але не підтвердженої офіційно) легенді, назва Umbro з`явилося в 1924 році, як скорочення від споконвічного Humphrey Brothers Clothing — так називалася компанія, утворена в 1920 році братами Харольдом і Вейласом Хамфри (Harold & Wallace Hamphreys).

Vertu

Компанія, що прославився винятково дорогими мобільними телефонами. Такі моделі класу люкс покликані, насамперед, підкреслювати статус свого власника — адже вартість найдешевшої тільки починається від декількох тисяч доларів. Технічно ж ці устрої звичайно відстають від своїх звичайних побратимів (перша «просунута» модель з`явилася лише в 2009 році).

1 2 3 4