Бренди по країнам: Великобританія

Країна-власник:
Великобританія

1 2 3 4 

Durex

Бренд, що належить британської компанії SSL International. Під ним випускаються контрацептиви й інші інтимні товари (лубриканты, секс-іграшки). Бренд один з найдавніших у цій області — перші презервативи Durex з`явилися в продажі в 1935 році. Їх почала провадити компанія London Rubber Company. Назва «Durex»
– похідне від «Durability, Reliability and Excellence»
(«міцність, надійність і неперевершеність»
).

Ergo

Цей бренд з`явився в 2007 році, коли компанія Network Selects Ltd. розв`язала доповнити наявний у неї бренд UFO ще одним, більш презентабельним. Ні, справа зовсім не в тому, що UFO був непопулярний або викликав асоціації з поганою якістю. Просто під ним випускалася винятково недорога утилітарна продукція, начебто простих фотокамер, зарядних устроїв і фоторамок.

Fieldcandy

Залучити споживачів до своєї продукції можна не тільки інноваційними розв`язками. Це можна здійснити також і за допомогою зовнішнього вигляду. І приклад тому — намету, що випускаються під брендом Fieldcandy. Особливість даної продукції укладається у винятково незвичайному оформленні, яких-небудь унікальних особливостей у конструкції цих наметів не знайти.

Fly

Мобільні телефони під маркою Fly не можна назвати самими популярними. Однак, вони досить відомі, оскільки гарантують користувачеві висока якість, привабливий функціонал при досить консервативній ціні. Найбільше відомі вони в СНД і країнах, що розвивати. У цьому випадку споживачі мають справу з «віртуальним виробником», коли британська компанія Meridian Group, займається лише дизайном і маркетингом — вона замовляє свою продукцію в сторонніх Oem-Збирачів і продає її потім під брендом Fly. Перші телефони Fly з`явилися в продажі в 2003 році (сам бренд зареєстрований в 2002).

Glenfiddich

Слоган: Every year counts
Це шотландське односолодове віскі з`явилося ще наприкінці XIX століття. Марка була створена Вільямом Грантом, власником винокурні William Grant, нині William Grant & Sons Ltd. Розв`язок розширити портфель брендів (втім, доречніше буде сказати розширити асортименти продукції, що випускається, слово бренд у ті роки ще не винайшли) прийшло до нього у зв`язку з бажанням створити елітний сорт віскі.

Henri Lloyd

Британський виробник одягу для яхтинга й вітрильного спорту. Існує з 1963 року, коли був заснований Генрі Стржелецки (Henri Strzelecki) і Ангусом Ллойдом (Angus Lloyd). Очевидно, що назва з`явилася з імені й прізвища засновників. Основну роль із долі компанії зіграв саме Генрі (Mr. Henry, як іменували його друзі й знайомі, очевидно, не в змозі виговорити його прізвище), поляк по походженню, солдат польської армії, що був ув`язнений військового табору, що після Другої світової війни поселився в Манчестері.

INQ

Виробник мобільних телефонів, дочірня компанія китайської Hutchison Whampoa. Поки що модельний ряд виробника не занадто великий. Головною особливістю даних телефонів, є їх «прив`язка» до соціальних мереж — Facebook, Twitter. За замовчуванням установлені всі необхідні додатки ( у тому числі й для Skype), адаптовані до скромних можливостей мобільних телефонів.

J&B

&Звучить досить дивно, але в джерел цього винятково популярного в усьому світі шотландського віскі коштує італієць — Джакомо Джустерини (Giacomo Justerini), родом з італійського міста Болонья (Bologna). В 1749 році він прибув в Англію, де, разом з якимось Джорджем Джонсоном (George Johnson), заснував компанію Johnson&Justerini.

Letts

Слоган: The diary experts
Бренд, під яким компанія Charles Letts & Co. Limited от уже сотні років випускає ділові ежедневники. Уважається, що ім`я Letts – синонім ежедневника. Воно й не дивно, адже засновник цієї компанії, по суті, є винахідником цього важливого аксесуара. Підраховане, що 40% ежедневников в усьому світі — проведення Letts. Усе почалося ще в далекому 1796 році, коли Джон Леттс (John Letts) відкрив канцелярський магазин у пасажі Лондонської Королівської Біржі (London`s Royal Exchange).

Lotus

Цей британський виробник гоночних і спортивних автомобілів офіційно почав свою історію в 1952 році. Заснував її автоконструктор Энтони Колин Брюс Чапмэн (Anthony Colin Bruce Chapman). Історія не зберегла інформації, чому компанія була названа іменем настільки екзотичної квітки. Існує думка, що таке було прізвисько подруги Чапмэна ( надалі вона стає його дружиною). Свій перший автомобіль Чапмэн побудував ще в 1948 році.

1 2 3 4