Бренди по країнам: Великобританія

Країна-власник:
Великобританія

 1 2 3 4 

21st Century Tiger

Слоган: Giving wild tigers a future
21st Century Tiger — організація, створена в 1997-м року при співробітництві Zoological Society of London і Global Tiger Patrol з метою збереження популяції диких тигрів і координації дій двох організацій-засновників. зображення з офіційного сайту Основною метою й способом діяльності організації є збір коштів в урядів, комерційних, некомерційних організацій і приватних осіб.

Aqualtis

Суббренд, під яким випускає пральні машинки компанія Hotpoint (на території континентальної Європи відома як Hotpoint-Ariston, дочірня компанія Indesit Company). Це моделі із фронтальним завантаженням, економічні й напхані безліччю різних функцій і інтелектуальних технологій Перша модель з`явилася в 2005 році.

Ardbeg

Невеликий острівець Айла (Islay), що в південно-західного узбережжя Шотландії, історично славився як дуже небезпечний для мореплавства район і як місце, де перебувало найбільше на душу населення кількість винокурень. Сприяв цьому той факт, що на острові є все необхідне для проведення віскі.

Bentley

Red Label Як і багато інші відомі бренди своя назва компанія Bentley Motors одержала на прізвище засновника — у цьому випадку Уолтера Бентли. Цей талановитий інженер і справжній фанат автоперегонів зажадав створити справжнього монстра, якому б не було рівних на гоночному треку. Це нині назва Bentley викликає в більшості асоціації з потужними, але дуже масивними й досить неповороткими дредноутами.

Blavod

— В нас я бачив чорну горілку, — вимовив Джон На столі з`явилася пляшка Саня перший схопив її й відгвинтив кришку — По заходу й, щоправда, схоже на горілку… Тарасов Олексій, «Чорна кімната»
Хто сказав, що горілка обов`язково повинна бути безбарвної, прозорої? Аматори всього незвичайного напевно зацікавляться чорною горілкою Blavod. Офарбити будь-який алкогольний напій у будь-який колір не викликає ніяких проблем.

Codemasters Racing

Слоган: Genius At Play The Fun Starts Here
Відомий британський творець відеоігор. Компанія починала свою роботу ще на зорі ери персональних комп`ютерів, створюючи прості, але захоплюючі ігри для колись популярних ZX Spectrum. Заснована компанія (споконвічно її назва писалася як Code Masters) в 1986.

Continental Mobiles

Британська компанія, котоая займається створенням ексклюзивних версій серійних смартфонов таких виробників, як Apple, RIM (Blackberry), Samsung і Nokia. Ідея проста — береться продуктивний смартфон і облачається в корпус виготовлений з дорогоцінних металів і прикрашений дорогоцінними матеріалами (рубіни, смарагди, натуральна шкіра рідких тварин).

Cunard Line

Слоган: The most famous ocean liners in the world
Ця компанія (повна її назва споконвічна виглядало як «Cunard Steamship Line Shipping Company») входить до числа легендарних. Назва своє вона одержала по імені засновника — Сэмьюэля Кунарда (Samuel Cunard). Починала компанія свою діяльність ще в далекому 1840 році — 4 липня перший (і на той момент єдиний) корабель компанії «Аркадія»
вийшов у рейс по маршруту Ліверпуль — Галифакс — Бостон.

Cutty Sark

23 листопада 1869 року на ріці Скарб (Clyde), що в Шотландії відбулося знаменну подію — на воду був спущений кліпер, якому стояло стати легендарним. В історію «Cutty Sark» («Коротка сорочка») увійшов як найшвидший в історії вітрильний корабель. Такі кліпера називали «чайними», оскільки їх використовували для доставки чаю з Індії.

Dunlop

Dunlop Sportdunlop Tyres Так зложилося, що правами на використання бренда Dunlop володіє цілий сонм компаній. Бренд цей сильно фрагментирован. Крім компанії Dunlop Rubber, з якої властиво всі й починалося, існує ще безліч інших, не зв`язаних один з одним компаній, у назві яких використовується слово «Dunlop»
або в яких є права на проведення продукції з такою назвою.

 1 2 3 4