Бренди по країнам: Швеція

Країна-власник:
Швеція

Electrolux

Слоган: Electrolux. Thinking of you
Шведська компанія, виробник побутової техніки різного рівня. Володіє багатьма відомими брендами — AEG, Zanussi, Westinghouse, Mcculloch, Eureka, Zoppas, Flymo, Partner, Dito, Kelvinator, Wascator і іншими. Входить до числа найбільших у світі (згідно Fortune Top 100). Історія Electrolux почалася ще на початку 20 століття.

Gislaved

Шведський виробник шин, що почав свою діяльність ще в 1893 році. Заснували компанію брати Вільгельм і Карл Гислоу (Carl and Wilhelm Gislow). Справа була в містечку Гиславед, так що, як бачимо, мудрувати з назвою вони не стали. Повністю назва виглядала так: Svenska Gummifabriken i Gislaved. Цікаво, що перш, ніж заснувати власну компанію, брати досить довго жили в США, де працювали на заводах з виробництва продукції з гуми Як і багато інші виробники шин, компанія Gislaved починала з випуску найрізноманітніших виробів з гуми.

H&M

Шведська компанія, що спеціалізується на роздрібному продажі різного недорогого одягу для чоловіків, жінок і дітей. Також продається косметика, взуття й різне аксесуари. Над створенням усього цього асортиментів трудяться сотні дизайнерів. H&M — одна з найбільших роздрібних мереж у світі й найбільша Вевропе. Почалося все в 1947 році, у шведському містечку Вестерос (Västerås), де хтось Эрлинг Перссон (Erling Persson) заснував компанію, яка займалася продажами винятково жіночого одягу.

Husqvarna

Цей значок ставився на зброю ще з 18-го століття19721972 Шведська компанія, що вважається найбільшим у світі виробником усілякого садового реманенту, газонокосарок, культиваторів і невеликих тракторів. Також дуже відомі пилки даного бренда, мотоцикли й різні інструменти для обробки каменю.

IKEA

Слоган: Home is the most important place in the world Make a house a home Improving everyday life for the majority Affordable solutions for better living Not for the rich but for the wise
Компанія, яка володіє найбільшою роздрібною мережею, що торгує меблями й різними товарами для будинку. Продукція IKEA особливо популярна в Європі. Уважається, що в країнах західної Європи немає жодного будинку, ні однієї квартири, де б не можна було б знайти чого-небудь, купленого в IKEA.

Libero

Слогани: Змокріти — це природно… Бути сухим — значить носити Libero! Воля руху. ( підгузки-трусики Libero Up&Go) Libero. Немає підгузків сухіше. Libero. Кращий друг малят
Libero – бренд компанії SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget), шведської целюлозно-паперової мануфактури, що провадить товари широкого вжитку.

Saab

Історія цього шведського автомобільного виробника почалася в 1937 році. Тоді й була заснована компанія Svenska Aeroplan Aktiebolaget, що займався випуском військових літаків. І потрібно відзначити, що продукція SAAB непогано зарекомендувала себе в небі над Європою, зануреної в хаос Другої світової війни Але із закінченням війни минувся й гарний час для виробника.

Zewa

Слоган (російський ринок): Покладетеся на нашу м`якість М`яка, як перинка Така м`яка, що їй можна довірити найдорожче Те що треба для м`якого місця.
Zewa — один із брендів шведської корпорації SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget) — шведської целюлозно-паперової мануфактури. Назва Zewa відбулося від Zellstoffabrik Waldhof (Целюлозна фабрика у Вальтхофе).