Бренди по країнам: Данія

Країна-власник:
Данія

Danish Design

Відомий найбільше на території Західної Європи бренд, під яким випускаються стильний наручний годинник. Як неважко догадатися з назви, родом Danish Design з Данії Головною особливістю годин Danish Design є максимальна простота, що граничить часом із примітивністю. Отут немає витончених форм, але правлять бал геометричні примітиви — квадрати, кола, трикутники.

DUPLO

DUPLO — різновид конструкторів марки LEGO, призначена для дітей від півтора до шести років. На ринку конструктор DUPLO з`явився в 1969-м року, через 37 років після появи самого LEGO. Придумувати окрему лінійку іграшок для дошкільників (існує ще одна LEGO для самих маленьких — PRIMO) потрібно було через небезпеку травмування дрібними деталями для малят, невеликі брусочки LEGO легко можуть бути проковтнуті.

ECCO

Слоган: Shoes for Live
Історія цього виробника взуття, виробів зі шкіри й шкіряних аксесуарів почалася в 1963 році в невеликому датському містечку Бредебро (Bredebro, Denmark). Заснував компанію Карл Тусби (Karl Toosbuy). Сам він не був родрм із Бредебро, але бажання заснувати власна справа привела до того, що Карл розпродав усе своє майно, включаючи будинок і автомобіль, і перебрався в цю глухомань на півдні Данії, де й заснував компанію Eccolet Sko, по проведенню взуття.

LEGO

19551973 Слоган: Play On just Imagine… Найвідоміша у світі іграшка, мрія багатьох маленьких хлопчиків і дівчинок — конструктор LEGO з`явилася в Данії, королівстві дитячих казок, на батьківщині Гансу-Християна Андерсена. Здається, саме там, у країні із чарівною атмосферою, з любоВ`ю до світу дитинства, повинен був з`явитися чудовий конструктор, там його змогли придумати й оцінити належним чином.

Steelseries

Датський виробник комп`ютерних маніпуляторів (мишей, клавіатур…) і аксесуарів (гарнітур, мишачих килимків…), розрахованих винятково на професійних геймеров. Будь-який дійсний гравець розповість вам, як важлива якість даної продукції в будь-якій грі, що вимагає швидкість реакції й відрізняється складністю керування Компанія активно співробітничає з відомими геймерами й виробниками ігор.

Stimorol

Жувальна гумка Stimorol, сьогодні відома в усьому світі, уперше з`явилася в Данії. Випущена вона була невеликою компанією Dandy. Спочатку бренд продавався винятково в скандинавських країнах, але пізніше був представлений і в інших країн. Першим закордонним ринком для Stimorol став ринок Нідерландів, куди жувальна гумка потрапила в 1959.

Tuborg

На сьогоднішній день бренд Tuborg ставиться до числа всесвітньо відомих. Проводиться це пиво в Данії з 1873 року. Втім, по мірках «пивних» брендів це навіть і не вік. Заснував броварню Карл Фредерік Тьетген (Carl Frederik Tietgen), справа була неподалік від Копенгагена. Своя назва підприємство одержало на честь колись розташованого неподалік прадавньої будови, побудованого ще в 1690 році, що й споконвічно називався Thuesborg. Однієї з особливостей Tuborg було те, що пиво споконвічне розливалося в пляшки, що в ті роки в Данії було в новинку.

Vestfrost

Датська компанія, з перших днів свого існування, що займається проведенням побутових холодильників, морозильників і іншого холодильного встаткування. З недавніх пор розширила свій асортименти, включивши в нього інші види великої побутової техніки, начебто пральних машин і варильних поверхонь Компанія була утворено 21 березня 1963 року.