Бренди по країнам: Іспанія

Країна-власник:
Іспанія

CATA

Історія бренда CATA почалася в 1947 році, з підстави в іспанському місті Торейо (Torello, Spain), що в провінції Барселона, компанії САТА Electrodomesticos S.L. Споконвічно компанія займалася винятково побутовими вентиляційними системами . Та й донині різні вентилятори й витяжки (перша кухонна витяжка з`явилася в 1982 році) вдаються їй найбільше, хоча асортименти виробленої продукції значно розширився — починаючи з 2001 року CATA зайнялася випуском техніки, що вбудовується: духовок, електричних і газових варильних поверхонь і мікрохвильових печей.

Chupa Chups

Слоган: Life less serious
Самі знамениті льодяники на паличці у світі — Чупа-Чупс з`явилися на світло в 1958-м року. Їхнім батьком може вважатися Енрик Бернат (Enric Bernat), засновник Chupa Chups Group. Будучи потомственим кондитером, Бернат, як і кілька поколінь його предків, володів кондитерським проведенням у своїй рідній Барселоні, в Іспанії, його фірма звалася Granja Asturias S.A. В 1958-м року успішному кондитерові спадає на думку думка вивчити переваги своїх покупців, зайнятися не такими популярними в ті роки маркетинговими дослідженнями.

Gallina Blanca

Один з найвідоміших у світі брендів продуктів харчування. Це іспанська компанія, чия штаб-квартира перебуває в Барселоні, Іспанія (Barcelona, España). Заснована вона була в 1936 році. У її джерел коштує Луїс Карулья (Luis Carulla), якому належить честь винаходу спеціальній машинці для виготовлення харчових концентратів.

Kelme

Слоган: Never give up
Іспанський виробник спортивного взуття, в основному для бігу й футболу. Випускається також також взуття й для інших видів спорту й просто модні моделі, взуття на щодня. З деяких пор в асортиментах продукції з`явився також і спортивний одяг з аксесуарами.

MANGO

Іспанський бренд модного одягу MANGO народився в 1984 році в Барселоні, де й донині перебуває штаб-квартира компанії. У тому ж місті з`явився й перший магазин — на вулиці Пасео де Грасия (Paseo de Gracia). Компанія, заснована братами Исааком і Нахманом Андиком (Isaac & Nahman Andic), дуже швидко набрала популярність — усього лише роком пізніше був відкритий магазин в іншому місті, цього разу Вваленсии. MANGO замислювався як жіночий бренд, розрахований на покупниць із середнім доходом.

Olivetti

Всесвітньо відомий виробник комп`ютерів, принтерів, факсів і іншої офісної техніки починав свою діяльність у далекому 1908 році. Саме тоді з`явилася Ing. C. Olivetti & Co., Spa., заснована Камилло Оливетти (Camillo Olivertti) і виробляюча друкарські машинки. Ця компанія перша в Італії почала займатися подібною продукцією.

Pamesa

Іспанський виробник керамічної плитки — для статі й стін, лицювальної, мозаїчної, кахельної й іншої. Пропонується продукція на всілякий смак і колір, а також всілякої вартості Компанія початку своє існування в 1972 році з невеликої фабрики по проведенню керамічної плитки для статі.

SEAT

Слоган: Auto emoción
Історія цього іспанського виробника автомобілів не блищить славетними іменами або яскравими моделями. Але вона по-своєму цікава й самобутня. Тим більше, що Sociedad Espanola de Automoviles de Turismo — компанія досить добре відома в багатьох країнах миру. Залишила вона свій слід і в історії автоперегонів (WRC і TOCA). 9 травня 1950 року в місті Марторель (Martorell), неподалік від Барселони (Barselona) початку свою діяльність компанія по проведенню автомобілів, заснована при спільній участі Instituto Nacional de Industria (Іспанський Національний Інститут Промисловості) і шести іспанських банків.

Zara

Іспанський «модний» бренд, під яким випускається чоловічий, жіночий і дитячий одяг. Крім одягу проводяться також взуття з аксесуарами, білизною й парфумерією. Zara входить до складу Inditex Group, що належить одному із самих багатих людей Іспанії, магнатові Амансио Ортега (Amancio Ortega).