Бренди по країнам: Австралія

Країна-власник:
Австралія

Cape Mentelle

Бренд, що належить французькому холдингу LVMH. Під ним проводиться австралійське вино, з розряду тих, що подороже. Вино Cape Mentelle початок проводиться відносно недавно — з 1972 року. Недалеко від міста Маргарет-Ривер (Margaret-River), що в Західній Австралії, у містечку з таким же назвою, що славиться своїми виноградниками, які, немов би перебувають на границі, між Індійським океаном і пустищами Австралії.

Crumpler

Слоган: Your World. Your Gear. Your Crumpler.
Молодий, але вже практично повсюдно відомий бренд із Австралії. Проводяться під ним найрізноманітніші сумки — від великих дорожніх, на коліщатах, до малюсіньких сумочок для документів. Також випускаються всілякі футляри й чохли для різної портативної техніки.

Holden

Слоган: Go better
У наших широтах компанія Holden мало кому відома. І не дивно, адже цей автовиробник з Австралії й працює практично тільки на внутрішній ринок Датою підстави Holden уважається 1856 рік, коли була заснована компанія J.A Holden and Co., названа на честь засновника — Джеймса Олександра Холдена, вихідця з Англії, який іммігрував на інша півкулю декількома роками раніше.