Бренди по країнам: Україна

Країна-власник:
Україна

1 2   

ЯКА

Під маркою ЯКА компанією Ремос з 2002 року проводиться мило ручної роботи. У кращих традиціях модної сьогодні тенденції мило виготовляється вручну (що, звичайно ж, позначається на його вартості) з натуральних матеріалів, так званим «холодним» способом. Виробники підкреслюють, що при проведенні мила використовуються тільки натуральні ефірні й рослинні олії — ніяких отдушек, барвників, консервантів і інших хімічних домішок.

YOГА

На початку XXI століття заняття йогою на території країн СНД переросли етап просто модного захоплення, перетворившись у справжній стиль життя. Стало доступно куди більше інформації, з`явилися спеціальні центри-студії, у яких будь-який бажаючий може присвятити себе заняттям йогою.

Золотаві

Золотаві — так називаються картопляні чіпси-пластинки, які провадить із середини 90-х років минулого століття ЗАТ Шполянский завод продтоварів (торговельна марка Жайвір), місто Шпола, Черкаська область, Україна Чіпси ці випускаються в простих, але пізнаваних картонних упакуваннях з намальованим на них золотавим левеням, обтягнутих прозорою плівкою.

1 2