Бренди по країнам: Україна

Країна-власник:
Україна

 1 2 

Entry

Український виробник серверів високої й середньої продуктивності, а також серверного встаткування. Компанія не провадить персональні комп`ютери для будинку, зосередившись винятково на серверному ринку й займаючи на ньому лідируючі позиції Entry відрізняється нестандартним підходом, що укладається у відсутності готових рішень.

Фармак

Слоган: Ми для вас і вашого здоров`я!
Історія цього підприємства почалася ще в 1925 році, коли по постанові Раднаркому СРСР був побудований перший в Україні хіміко-фармацевтичний завод. Тоді він мав ім`я М.В.Ломоносова. Випуск першої продукції відбувся наприкінці того ж року Завод постійно збільшував обсяги виробництва, розширюючи при цьому асортименти й не забуваючи про постійні дослідження — розробку нових промислових способів одержання різних медикаментів Під час Великої Вітчизняної війни завод був евакуйований у Казань.

netrider.ua

Інтернет-Лабораторія netrider.ua була створена в 2011 році. Компанія надає послуги хостинга, оренди серверів ( у тому числі й VPS/VDS), реєстрації доменов, створення сайтів, а також рекламні послуги й послуги з наповнення сайтів унікальним контентом (копирайтинг). Як у самої справжньої лабораторії в netrider.ua є самий справжній «завідувач» і головний алхімік, він же директор компанії — Антон Винокурів.

Оленка

Молочний шоколад Оленка (український варіант імені Аленка) проводиться в Україні кондитерською корпорацією Roshen. Радянська Аленка, перетворившись в украиночку у вышиванке, все-таки залишила свою незмінну хусточку й пухкі щічки й залишилася пізнаваної, як і кілька десятків її «сестер» по всьому колишньому СРСР.

Podberi.tv

Слоган: Усе про телевізори
Один із проектів торговельної системи Nadavi. Ресурс тематичний, присвячений телевізорам і домашнім кінотеатрам, а так само всьому, що має до них відношення — ігровим консолям, Dvd-Плеєрам, проекторам. Як і інші сайти Nadavi, Podberi.tv є віртуальною вітриною, на якій виставляють свої товари інтернет-магазини Росії й України.

Roshen

Слоган: Солодкий знак якості Солодкий знак якості
Кондитерська корпорація Roshen є одним з найбільших в Україні виробником різноманітних кондитерських виробів (більш двох сотень видів). Входить до складу групи «Укрпроминвест», разом з деякими іншими відомими на території країни підприємствами Історія бренда Roshen почалася в 2000 році.

Свема

Як відомо, великий Ленін заповів, що «поки народ безграмотний, головним мистецтвом для нас є цирк і кіно»
. Однак, до початку 30-х років минулого століття, усі фільми в СРСР знімалися з використанням плівки іноземного проведення. Але згодом ставати ясно, що для подальшого розвитку кінематографа потрібне власне проведення кіноплівки.

Торчин

Слоган: Смачно та зручно Торчин – це життя повне смаку й насолоди
Під маркою Торчин швейцарська корпорація Nestlé, світовий лідер ринку їжі й напоїв, провадить в Україні різні харчові добавки, так звані «кулінарні рішення». Торчин — це й кетчупи, і майонезы, заправлення, а також різні приправи, соуси й напівфабрикати швидкого готування.

Весела корiвка

Плавлений сир Весела корiвка проводиться в Україні під торговельної маркою Шостка на Шосткінському гормолкомбинате, який був придбаний групою французьких компаній Bel Group у квітні 2007-го року. З тих пор девізом українського підрозділу компанії також стала фраза: «Поділися посмішкою». Весела корiвка — це український аналог відомого французького бренда La Vache Qui Rit — « корова, Що Сміється, ».

Хортиця

Під маркою Хортиця завод з однойменною назвою, розташований у Запорізькій області України, провадить свій провідний сорт горілки і іншу лікеро-горілчану продукцію. Крім горілки Хортиця на підприємстві також проводиться цілий ряд алкогольних і безалкогольних напоїв. Інвестором будівництва лікеро-горілчаного заводу виступила україно-датська компанія ДП «Імідж Холдинг».

 1 2