Бренди по країнам: Франція

Країна-власник:
Франція

1 2 3 4   

Renault

Історія цієї французької автомобільної корпорації почалася ще в далекому 19-м столітті. Почалася, по суті, з майстерні видатного винахідника Луи Рено (Louis Renault). Роль цієї людини в розвитку світу автомобілів переоцінити важко, а то й взагалі неможливо. Починав Луи з капітальної переробки примітивного триколісного транспортного засобу De Dion-Bouton (автомобілем це чудо техніки по наших часах і назвати те важко).

Rowenta

Відомий німецький бренд, під яким випускається різна дрібна й велика побутова техніка, а також предмети особистої гігієни Історія бренда почалася в 1844 році, коли житель Німеччини Роберт Вейнтрауд (Robert Weintraud) разом із двума партнерами заснував компанію Weintraud & Co., яка займалася проведенням заклепок, пряжок і інших аксесуарів для одягу зі шкіри.

Royal Canin

Під цим брендом випускаються різноманітні корми для собак і кішок У другій половині ХХ століття сита Європа початку усе більше замислюватися й про харчування своїх домашніх улюбленців. Думка про те, що їх можна годувати недоїдками зі столів хазяїв уже не видалося єдино вірною.

Sephora

Роздрібна мережа магазинів, що торгують косметикою. Одна з найбільших у Європі. З 1997 року є частиною холдингу LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), який займається предметами розкоші. Магазини Sephora, яких налічується вже більше восьми сотень, можна зустріти в багатьох країнах миру. Вони представляють кілька сотень найменувань усілякої продукції різних виробників.

Talbot

Про колись досить відомі автомобілі Talbot зараз мало хто знає. Марка ця, хоча ніколи й не ставилася до числа легендарних, все-таки зіграла певну роль в автомобільній історії Заснована компанія була в 1902 році в Лондоні, при фінансовій підтримці лорда Шрюсбэри Чарльза Четвайнд-Тэлбота (Shrewsbury Charles Chetwynd-Talbot).

Tefal

Південна КореяСША Слогани: Ideas you can´t live without Tefal. Без твоїх ідей не обійтися
Бренд Tefal, один з найвідоміших світових брендів, почав свою історію ще в 1954 році. Саме тоді французький інженер Марко Грегуар відкрив спосіб нанесення на алюмінієві поверхні политетрафторэтилена, відомого також і як ПТФЭ або просто тефлон.

Valeo

Історія цього відомого виробника автомобільних комплектуючих почалася ще в 1923 році. Справа відбувалася недалеко від Парижа, у містечку Saint-Ouen ( Сент-Уан), де хтось Эжен Бюссон (Eugene Buisson) заснував фабрику по проведенню гальмових колодок по ліцензії англійської компанії Ferodo (ця ліцензія була придбана їм ще в 1910 році).

1 2 3 4