Бренди по країнам: Франція

Країна-власник:
Франція

1 2 3 4 

Citroen

Після самогубства батька Андре Ситроен (André Citroën) роздобув у спадщину непоганий стан і цілком процвітаючий бізнес, пов`язаний з дорогоцінними каменями. Усе очікували, що й син піде по стопах батька. Однак, проста торгівля мало цікавила Андре. Робота з технікою залучала його куди більше.

DIM

Слоган: Le Bas Dimanche vendu à l´unité
Марка французького нижньої білизни, що існує із середини минулого століття. Тривалий час випускалася лише продукція для жінок. Але з 1986 року випускаються й чоловічі колекції Невелика компанія по проведенню трикотажу, була заснована Бернаром Жильберстеном (Bernard Giberstein) в 1953 році, у містечку Труа, Франція (Troyes, France).

Guerlain

Парфумерний будинок Guerlain, одне із самих знаменитих підприємств цієї області, має багату історію й майже двохсотлітній досвід роботи. Крім парфумерії під маркою Guerlain також проводяться кошти по догляду за шкірою й декоративна косметика Початок цієї історії був покладений в 1828 році, коли Пьер-Франсуа Паскаль Герлен (Pierre-François Pascal Guerlain) відкриває свій парфумерний магазин на вулиці Риволи (rue de Rivoli) у Парижу.

Hennessy

Слоган: Hennessy. Mix accordingly. Hennessy XO. The one and only original.
Компанія Hennessy була заснована в 1795-м року й одержала своє ім`я від прізвища засновника Річарда Хеннесси (Richard Hennessy). Ірландець Річард Хеннесси, що служив найманцем у французькій армії в часи правління Людовика XV, вийшов в 36 років у відставку, якщо вірити легенді, у чині капітана й розв`язав зайнятися виноробством.Про військового минулому засновника Hennessy дотепер нагадує емблема — рука із занесеною алебардою, перенесена з фамільного герба родини Хеннесси.

Isover

Слоган: Sustainable insulations
Бренд, під яким випускаються тепло- і звукоізоляційні матеріали, відомі в усьому світі. Належить французькому концерну Saint-Gobain, що займається ізоляційною мінераловатною продукцією — тепло-, звуко- і пароизолирующими матеріалами Марка Isover з`явилася в 1937 році.

Joseph Cartron

Те, що в 1872 році починалося як невелике сімейне проведення, переросло нині в один з найбільших світових виробників лікерів, фруктових і ягідних — деяким менш однієї чверті від світового експорту. Невелика сімейна компанія була заснована в мальовничому місті Нюи-Сан-Жорж (Nuits-Saint-Georges), що розташувався майже в самій середині регіону Бургундія, повсюдно відомого своїми винами.

Kenzo

«Модний» бренд, заснований японським дизайнером Кензо Такада (Kenzo Takada). З 1993 року належить французькому холдингу LVMH, що займається предметами розкоші Історія цього бренда ( до початку 90-х років) — це, по суті, біографія його засновника. Народився Кензо в богом забутому містечку Химедзи 27 лютого 1939 року.

Krug

Krug — це марка ексклюзивного французького шампанського, через свою високу якість і не менш високої ціни товар ставиться до класу розкішних. Бренд належить «розкішному» холдингу LVMH (Louis Vuitton-Moët Hennessy). Шампанське Krug проводиться з 1843-го року, своє ім`я воно одержало на честь родини, яка займалася (і займається дотепер) його проведенням, передаючи секрети майстерності з покоління в покоління.

La Vache Grosjean

Слоган: Le rire est le propre de l´homme, le sérieux celui de la vache (У приблизному перекладі —, Що Сміються може бути людей, властивість корови — серйозність)
У Франції досить довго, з 1926-го року, існував сорт плавленого сиру за назвою La Vache Serieuse (Серйозна корова). Явне копіювання марки La Vache Qui Rit ( корова, Що Сміється), та ще й з відвертим глузуванням, привело до численних судових процесів, де обвинувачем виступав виробник La Vache Qui Rit — група компаній Bel, а відповідачем компанія Grosjean з того ж міста Lons-le-Saunier.

La Vache Qui Rit

Слоган: A French Favorite Have you laughed today?
Під маркою La Vache Qui Rit (читається приблизно як Ла Ваш Ки Ри
) група компаній Bel Group випускає свій сорт плавленого сиру. Саме цей сорт сиру й зробив компанію відомої, вивів на міжнародний ринок і виділив серед сотень їй подібних. Завод з виробництва сирів Bel у французькому містечку Orgelet був заснований ще в 1865-м року, пізніше з`явилася фабрика в місті Lons-le-Saunier провінції Jura.

1 2 3 4