Бренди по країнам: Франція

Країна-власник:
Франція

 1 2 3 4 

10 Cane

Світлий ром проведення французької компанії Moët Hennessy, що входить до складу холдингу LVMH. Випускається з 2005 року й належить до категорії «luxury»
, носячи горде звання «World´s Best Rum» («Кращий ром у світі»). Ром 10 Cane проводиться на острові Тринідад (Trinidad), який є основною адміністративною одиницею держави Тринідад і Тобаго (Republic of Trinidad and Tobago).

Actimel

Актимель — це продукція французького концерну Danone. Кисломолочний напій, що відрізняється втримуванням особливих лактобактерий, іменованих L. Casei Imunitass (кожна пляшечка містить порядку 10 мільярдів цих бактерій). По завіреннях виробника, завдяки наявності цієї живності, споживаючи Актимель можна значно підвищити захисні властивості свого організму.

Alpine

Виробник гоночних і спортивних автомобілів Alpine мало відомий серед «простих смертних». Справа в тому, що автомобілі цієї марки всі як один ставляться до класу спортивних і гоночних, здобувають їх тільки дійсні цінителі швидкості. Найбільше поширені вони в країнах Західної Європи, особливо у Франції, де існує розвинена мережа клубів шанувальників «Альпин».

Archos

Слогани: Entertainment your way (актуальний слоган) Think Smaller ( найперший слоган) On The Go (другий слоган)
Історія цього французького виробника портативної електроніки почалася в 1988 році. Заснував компанію хтось Анри Крохá (Henri Crohas). Офіційна легенда говорить, що назва Archos (читається як «аркус»
) — це анаграма із прізвища засновника й, одночасно, грецьке слово «αρχος»
«майстер»
. Найбільше компанія відома, як виробник аудиоплееров з ємними накопичувачами — Archos однієї з перших почала провадити плеєри з жорстким диском у якості носія.

BIC

BIC Boy Слоган: Bic. Writes first time, every time.
Всесвітньо відомий виробник канцелярської продукції ( насамперед кулькових ручок), одноразових бритвених верстатів, простих запальничок і інших подібних дріб`язків Мабуть, немає в нашій країні людини, яка жодного разу в житті не писав ручкою BIC.

BIC SPORT

Підрозділ французької компанії BIC, найбільше відомої своїми кульковими ручками, запальничками й бритвеними верстатами. BIC SPORT займається різним реманентом для водних видів спорту — дошки для серфінгу й віндсерфінга (дошка приводиться в рух вітрилом), байдарки, гребні човни й тому подібне Компанія з`явилася в 1979 році, коли Марсель Бик (Marcel Bich), засновник BIC, яка, на той час уже остаточно зміцнилася на світовій арені, розв`язав спробувати свої чинності на новому поприщі.

Bugatti

На жаль, сучасна Bugatti — це лише спадкоємиця колись незалежної й легендарної компанії, що створювала прославлені моделі класу «люкс». На жаль, але в наш час безумно важко вижити, випускаючи лише автомобілі, які є не стільки засобами пересування, скільки предметами розкоші Незалежність свою Bugatti втратила ще в 1963 році, чому передували серйозні фінансові проблеми.

CAMSPORTS

Бренд, що належить французькому виробникові CAMTEC Group. Під ним випускаються мініатюрні камери для екстремальних видів спорту й активного відпочинку — так звані экшн-камери (або екстрим-камери). Подібні устрої кріпляться на шолом, велосипед, мотоцикл або автомобіль і служать для відеореєстрації процесу, будь те їзда на гірському мотоциклі або стрибок спарашютом. Xhdmax Extreme.

Celine

Céline — відомий французький будинок моди. Входить до складу холдингу LVMH, у центрі інтересів якого лежить проведення товарів розкоші. Компанія була створена в 1945 році й споконвічно займалася продажем дитячого взуття. Але магазинчик із взуттям став розростатися в щось більше й скоро, у плині п`ятдесятих років, під маркою Céline стали проводитися різні аксесуари, переважно зі шкіри, а також парфумерія.

Chambord

Малиновий лікер Chambord був названий на честь замка Шамбор — найбільшого в долині ріки Луари, одного з найвідоміших архітектурних пам`ятників епохи Ренесансу. Розповідають історію, що напій був спеціально виготовлений для короля Людовика XIV (відомого також як « король-сонце»), щоб усладить монарха під час одного з його відвідувань замка.

 1 2 3 4