Бренди по країнам: Швейцарія

Країна-власник:
Швейцарія

 1 2 

Bell&Ross

Слоган: Time Instrument
Бренд цей відносно молодий, але, у певних колах, досить відомий і шанований. І не дивно — адже винятково надійний швейцарський годинник завжди користувався заслуженою повагою. Втім, сама марка французька, але годинник проводився у Швейцарії (перші моделі збиралися німецьким виробником Sinn).

Beneful

Під цим брендом випускає корм для собак компанія Nestle Purina Petcare Company, підрозділ відомого швейцарського виробника Nestlé SA. Продукція Beneful містить у собі найрізноманітніші корми для собак різних віків і розмірів Бренд Beneful був представлений в 2001 році, швидко ставши одним із самих успішних починань компанії.

Caran d`Ache

Швейцарський виробник ексклюзивних пишучих інструментів і товарів для живопису. Продукція компанії неодноразово попадала в Книгу рекордів Гиннеса як найдорожча Походження назви даного бренда незвичайно. Названий він на честь відомого французького карикатуриста Эммануэля Пуаре (Emmanuel Poiré).

Ikepod

Швейцарський годинник завжди вважався еталоном якості й дизайну. Незалежно від того, наскільки прадавньої є компанія їх виробляюча. Побрати, приміром, Ikepod — цей виробник займається своєю діяльністю з 1994 року (перша колекція з`явилася в 1995 році – вона звалася Seaslug), але вже встигнув здобути собі славу творця чудовий годинника Заснували компанію двоє: відомий австралійський дизайнер Марко Ньюсон (Marc Newson) і швейцарський підприємець Оливер Айк (Oliver Ike).

Logitech

Історія Logitech почалася в 1981 році, саме в той період, коли комп`ютерна миша тільки-тільки починала своє переможний хід у молодому ще світі персональних комп`ютерів. Заснували компанію, яка спочатку займалася проведенням винятково даним типом маніпуляторів, Дениел Борел (Daniel Borel), Пьерлуиджи Запакоста (Pierluigi Zappacosta) і Джакомо Марини (Giacomo Marini).

Milka

Всесвітньо відомий молочний шоколад. Бренд належить американській компанії Kraft Food. Історія Milka почалася в 1901 році, коли власник великої швейцарської шоколадної фабрики Филип Сушард (Philippe Suchard) представив на суд споживачів новий сорт шоколаду, що містить неабияку кількість молока.

Nescafe

Слогани: 1 Now —1 Nescafe Coffee at its Best. It´s all about you. Nescafe. Open up. ( для розчинного) One thing leads to another. Your cup of inspiration. ( для розчинного) Start the day with great taste. ( для розчинного)
Найвідомішим брендом корпорації Nestlé є Nescafé — найбільший у світі виробник розчинної кави. Назва Nescafé давно вже стало синонімом розчинної кави (наприклад на деяких арабських діалектах розчинний кава звучить як «нискафи»), а відбулося воно від злиття двох слів назва фірми виробника Nestlé і слова cafe, італійського слова, що позначає кафе, кав`ярню, і покликаного створити ауру романтичності й чарівництва навколо продукту.

Nestle

Сімейний герб Генрі Нестле18681938196619881995 Слоган: Good food, good life
Продукція Nestlé уперше з`явилася в 1866 році, фармацевт і хімік зі Швейцарії Генрі Нестле (Henri, уроджений Heinrich Nestlé) займався розробкою суміші з коров`ячого молока, пшеничного борошна й цукру, здатної замінити дитині материнське молоко.

Schulthess

Швейцарський виробник пральних, сушильних і посудомоечных машинок. Продукція компанії відрізняється винятковою надійністю, високою якістю складання, продуманістю керування й дуже високою ціною. Модельний ряд традиційно не блищить достатком моделей — в Schulthes інший підхід, коли замість розсипу «среднячков», випускається кілька устроїв премиум-класса.

logo_swarovski

Swarovski

Змусити світ віддати перевагу кришталю й забути про діаманти не так-те й просто. Але історія бренда Swarovski доводить, що можливо навіть таке. Даниель Сваровски (Daniel Swarovski) подарував світу прикраси зі скла й тим самим установив зовсім нові правила в цій грі за імідж. А всі завдяки тому, що він не боявся впровадження нових технологій, не розголошував секрети проведення й чуйно зчитував потреби сучасного суспільства.

 1 2