Бренди по країнам: Китай

Країна-власник:
Китай

1 2   

OPPO

Підрозділ китайської компанії BBK Electronics. Займається побутовою електронікою й телефонами, як мобільними, так і стаціонарними. Найбільше відома завдяки своїм Dvd-Плеєрам; достатньою популярністю користуються й MP 3-плеєри. Зараз компанія активно нарощує присутність на ринку Bd-Плеєрів (Blu-Ray).

Riich

Люксовый бренд китайського автовиробника Chery. Планується, що автомобілі, випущені під цим брендом, будуть вирізняться трохи більш високою якістю й «багатим» зовнішнім виглядом, ніж інша продукція компанії. Але, як і у всіх інших випадках, виникає стійке й слушне почуття «діжа вю». Заснований бренд був на початку 2009 року.

Tenda

Китайський виробник мережного встаткування для домашнього користування й малих офісів. Компанія була заснована в 1998 році в Шеньжене (Shenzhen). Її продукцією стало все, що тією чи іншою мірою пов`язане з комп`ютерними мережами — роутеры, модеми, свитчи та інше. Tenda Technology — постійний член Wi-Fi альянсу Продукція ця виявилася дуже затребуваної на території материкового Китаю (нині Tenda належить майже 40% ринку рідної країни), що визначило швидкий ріст і розвиток компанії.

TP-LINK

Слоган: The Reliable Choice
Китайський виробник усілякого телекомунікаційного встаткування ринку, що ставиться до сегмента, називаного SOHO (Small office/home office
). Компанія заснована в 1996 році, у місті Шэньчжэнь, провінція Гуандун, Китай (Shenzhen, Guangdong, China), де й донині перебуває її головний офіс.

Weifeng

Китайський виробник фото- і відеоустаткування. Компанія випускає штативи, моноподы, сумки для перенесення, спалаху, відбивачі, стійки, а також усякі дрібні, але дуже корисні аксесуари (наприклад, кришки для об`єктивів або набори для чищення). Трохи особняком від усього цієї різноманітності коштують аматорські телескопи й мікроскопи.

Wenjun

Wenjun (Вэньцзю́нь)—китайський виробник спиртних напоїв, з 2007 року входить до складу холдингу LVMH, представляючи холдинг на китайському ринку алкогольних напоїв. Проведення напоїв під іменем Wenjun White Spirit уважається одним із самих стародавніх у Китаї, проведення ведеться вже більш 450 літ Але, якщо говорити про саме ім`я або назву, то вже ідеться про декілька тисячах років, власники бренда пишаються тим, що саме Wenjun — стало першою назвою продавця спиртних напоїв, чиє ім`я згадується в збережених історичних документах.

Zhongtong

Ведучий виготовлювач автобусів у Китаї. Причому продукція Zhongtong Bus відома й далеко за межами країни. Експорт цих автобусів проводиться в кілька десятків країн миру, включаючи навіть такі, як США, Франція й Росія Історію свою компанія початку ще в 1958 році. Споконвічно вона носила хитромудру назву Liaocheng Vehicle Manufacturing and Repair Factory.

ZTE

Китайський виробник телекомунікаційного встаткування. У наших широтах компанія ця поки не занадто відома, хоча й входить у десятку найбільших виробників мобільних телефонів (поряд з іншим китайським виробником — Huawei). Втім, хоча вираження «входить у десятку» і звучить голосно, процентна частка ZTE у світі дуже мала — буквально кілька відсотків.

1 2