Бренди по країнам: Китай

Країна-власник:
Китай

 1 2 

BBK

Будучи одним з найбільших виробників електроніки в Китаї, BBK Electronics поставляє свою продукцію в десятки країн по всьому миру. Але одним з основних ринків збуту вважає Росію, де є присутнім з 2000 року. На території США компанія представлена брендами ОРРО, Memorex і Philco. BBK Electronics працює в трьох основних напрямках: аудио- і відеотехніка, телекомунікації, утвір.

BYD

Слоган: Build Your Dreams
Китайський виробник електроніки. Але найбільше відомий завдяки дочірній компанії BYD Auto, що випускає автомобілі, добре відомі й на наші дорогах Компанія починала свою діяльність в 1995 році, з випуску акумуляторних батарей для мобільних телефонів. Персонал тоді становило лише декілька десятків чоловік, але це не перешкодило швидко зайняти лідируючі позиції на китайському ринку Працюючи в кращих китайських традиціях, BYD не занадто те церемонилася із чужими ідеями й такими дріб`язками, як інтелектуальна власність, що привело в підсумку до судових позовів з боку Sony, Sanyo і Foxconn.

Dopod

Слоган: Enjoy Mobility
Китайська компанія, виробник смартфонов і комунікаторів, що працюють під керуванням Windows Mobile і Google Android. Dopod була засновано 1 червня 2002 року. У тому ж році з`являється й перший комунікатор компанії, що одержав невигадливу назву Dopod 686 (у його основу ліг устрій від Qtek — модель Qtek 1010).

Great Wall

Один з найбільших китайських виробників автомобілів і найбільша приватна компанія країни, що працює в даній сфері. Great Wall Motor заснована в 1976 році в місті Баодин, що розташований у провінції Хэбэй (Baoding, Hebei, China), де й донині перебуває її головний офіс. GWM починала як невелика компанія (споконвічно її повна назва виглядала як Baoding Great Wall Automobile Company), що провадить мініатюрні грузовички, але згодом перетворилася в холдинг із майже двох десятків компаній, частина з яких займаються складанням автомобілів, а інші — проведенням комплектуючих.

Huawei

Слоган: Green Communications, Green Huawei, Green World
Китайська телекомунікаційна компанія (одна з найбільших, поряд з ZTE). Нею проводиться різне мережне встаткування, мобільні телефони, термінали, спеціалізоване програмне забезпечення. Причому, в основі всього перерахованого вище лежать власні розробки.

Huawei Symantec

Слоган: To build Harmonious Information World
В 2007 році компанії Huawei і Symantec домовилися про створення спільного підприємства, діяльність якого обертається навколо розробки й реалізації продуктів забезпечення мережної безпеки й систем зберігання даних. Результатом стала поява в 2008 році Huawei Symantec Technologies (HST).

Ideapad

Лінійка ноутбуків компанії Lenovo. Моделі цієї лінійки ориентированны, насамперед, на масового споживача ( на противагу іншій лінійці — Thinkpad, орієнтованої насамперед на бізнес-користувачів). У серію входять три види ноутбуків: S — нетбуки Y — моделі із широкоформатним екраном U — ультракомпактні, але з високою продуктивністю Про створення нової серії Lenovo оголосила на початку 2008 року.

Lenovo

Слоган: New World. New Thinking (натяк на слоган IBM – Think!)
Thinkpad: The all-day notebook (слоган лінійки ноутбуків Thinkpad)
Китайський виробник різноманітних готових комп`ютерних систем — десктопов, ноутбуків, нетбуков, неттопов, планшетних комп`ютерів, смартфонов і КПК. Входить у п`ятірку провідних комп`ютерних виробників.

MEIZU

Китайський виробник МП 3-плеєрів і мобільних телефонів. Компанія починала свою діяльність в 2003 році, із проведення МП 3-плеєрів. Продукція MEIZU завжди відрізнялася непоганими якістю й функціональністю, що дозволило їй стати досить успішної. Але найбільше виробник прославився як творець мобільного телефону MEIZU М8.

Nokla

Це чудо навіть важке назвати брендом. І проте, продукція під такою назвою досить відома, хоча й не користується абсолютно ніякою повагою — це мобільні телефони. Точніше підробки-пародії на мобільні телефони відомого фінського виробника, компанії Nokia. Зовні телефони Nokla звичайно мало чому отличимы від своїх фінських «першоджерел».

 1 2