Бренди по країнам: Канада

Країна-власник:
Канада

ATI

Колись дуже відомий у комп`ютерному середовищі бренд. Ця канадська компанія прославилася завдяки продуктивними відеокартами, які були дуже шановні в геймерской середовищу. Проводилися відеокарти під брендом Radeon, що нині належать компанії AMD. Заснована компанія була 20 серпня 1985 року, у місті Маркхам, що в канадській провінції Онтаріо (Markham, Ontario, Canada).

Blackberry

Сімейство бізнес-орієнтованих смартфонов, вироблених канадською компанією RIM (Research In Motion). З 2010 року Blackberry входять «більшу п`ятірку» найбільш популярних мобільних устроїв, уступаючи таким іменитим виробникам, як Samsung, LG і Nokia. Смартфоны Blackberry історично розроблялися саме для бізнесменів, що наклало відбиток на їхній зовнішній вигляд і функціональність.

Bombardier

Bombardier Inc. (вимовляється як «бомбардье») — канадський конгломерат, що випускає залізничну й авіаційну техніку. Входить у список Fortune Global 500. Компанія починала як виробник снегоходов і всюдиходів Засновник компанії, Жозеф-Арман Бомбардье (Joseph-Armand Bombardier) ще будучи підлітком побудував свій перший, нехай навіть і не занадто вдалий, снегоход — по суті, примітивні сани з автомобільним двигуном.

Canada Fossils

Korite International Канадська компанія, що спеціалізується на копалин і скам`янілостях різних доісторичних тварин і рослин. Canada Fossils збирає все це, проводячи розкопки в США й Канаді. Знайдене ретельно відновлюється, після чого продається навчальним закладам і приватним колекціонерам.

Canadian Mist

Слоган: Mist. Make Life More Flavour.
Цей бренд канадського віскі практично невідомий у нас, зате дуже популярний у себе на батьківщині й у сусідніх США. Популярності сприяє висока якість напою при досить низької вартості. Згідно з рейтингом Proof66, є одним із кращих канадських віскі.

Corel

Канадський розроблювач програмного забезпечення для різних платформ, в основному пов`язаного з видавництвом і графікою. Найбільше прославився як творець редактора векторної графіки Coreldraw! і Corel Photo Paint. У наш час популярність цих продуктів не так висока як раніше, вони були досить серйозно потіснені розв`язками від Adobe.

Le Chateau

Le Chateau Inc — канадська компанія, що займається дизайном і продажами модної, але недорогого одягу для молоді. Починала в 1959 році, як магазин чоловічого одягу Le Chateau Men´s Wear у Монреалі, відкритий якимось Херши Сигалом (Herschel Segal). Проектуванням одягу Le Chateau зайнялася трохи пізніше — в1961 році й досить швидко стала символізувати собою канадські досягнення в області моди.

Mobiado

Слоган: Luxury in Mobility
Під цим брендом випускаються елітні мобільні телефони, вартістю не менш тисячі доларів США. Принцип простий — береться звичайний телефон (серійна модель Nokia) і вставляється в корпус, виконаний з дорогих матеріалів. Активно застосовуються такі матеріали, як золото, титан, авіаційний алюміній, сапфіри, дорогоцінні породи дерева Бренд Mobiado з`явився в 2004 році.

RIM

Починаючи із січня 2013 року бренд RIM більше не існує. Компанія Research In Motion Ltd. прийняла розв`язок перемінити назва на Blackberry — на честь свого легендарного бренда Канадський виробник устроїв бездротовому зв`язку; творець відомих практично в усьому світі смартфонов Blackberry, шанованих багатьма, як кращий розв`язок для бізнесу.

Stealth.com

Канадська компанія, що спеціалізується на проведенні комп`ютерних систем підвищеної живучості. ее моделі, Що випускаються, важко назвати гарними, зате вони без праці працюють в умовах, фатальних для більшості гарних, але не занадто те й витривалих систем Заснована компанія була в 1990 році.