Бренди по країнам: Нідерланди

Країна-власник:
Нідерланди

1 2 3   

Philips

Слоган: Sense and simplicity (з 2004 року) Let´s make things better (1995 рік) Корпорація Philips — це один з найбільших у світі (і найбільший у Європі) виробник побутової електроніки. Основні напрямки бізнесу: побутова електроніка, освітлювальні системи й медичне встаткування Історія корпорації нараховує вже більш ста років.

Philishave

Під цим брендом нідерландська компанія Philips (а точніше її підрозділ Philips Domestic Appliances and Personal Care unit of Philips) колись провадила електробритви, триммеры, эпиляторы й машинки для стрижки Історія Philishave почалася в 1939 році завдяки інженерові Олександр Горовиц (Alexandre Horowitz), зусиллями якого була створена електробритва з обертовими ножами.

RET

Слоган: Aardig onderweg (нидерланд., приблизний переклад — «Відмінний маршрут»)
Транспортна компанія, що здійснює пасажирські перевезення на території Роттердама й у його передмістях. Під юрисдикцію RET попадають внутрішнміські трамвайні й автобусні маршрути, таксі, а також лінії метро й електропоїздів, що далеко виходять за межі міста Rotterdamsche Tramweg Maatschappij Н.В.

Rexona

Бренд, під яким англо-нідерландська компанія Unilever випускає різні дезодоранти для жінок (Rexona for Woman), чоловіків (Rexona for Men) і дівчинок-підлітків (Rexona for Teens). Один із самих удалих косметичних брендів компанії. І один із самих старих — в 2008 році йому здійснилося вже 100 літ Продукція Rexona з`явилася в Австралії ще в 1908 році.

Spyker

Слоган: Nulla tenaci invia est via (панцира., « Для наполегливого немає непрохідних доріг»)
Відомий нідерландський виробник суперкаров ручного складання. Компанія із цікавою історією й винятковим модельним поруч. Насправді, Spyker Cars NV — це реінкарнація збанкрутілої в 1926 році компанії Spyker Automobielfabriek. Spyker була заснована в 1898 році братами Якобусом і Хендриком-Яном Спайкерами (Jacobus Spijker, Hendrik-Jan Spijker), що проживали в Амстердамі.

TNT Express

Слоган: Sure, we can TNT Express N.V. - інтернаціональна служба експрес-доставки, одна з найбільших у світі. Штаб-квартира перебуває в Хофдорпе, Нідерланди (Hoofddorp, NL). Донедавна була частиною великої компанії TNT N.V., яка в 2011 році була перейменована в Postnl. У результаті такої реструктуризації TNT Express відділилася й стала самостійною, хоча колишні власники й зберегли за собою 29,9% акцій На початку 2012 року велися переговори з американською UPS — остання намеривалась поглинути TNT Express.

Tomtom

Нідерландський виробник автомобільних навігаційних систем (або, говорячи простіше, навігаторів) і програмного забезпечення для них. Також випускається ПО й для мобільних телефонів, комунікаторів і КПК. Компанію (тоді вона називалася Palmtop) заснували в 1991 році двоє випускників Амстердамського Університету (University of Amsterdam) — Петер-Франс Пауэлс (Peter-Frans Pauwels) і Пітер Хелен (Pieter Geelen).

Trust

Слоган: No Trust No Glory! Life is More! Trust us
Нідерландський виробник різної дрібної комп`ютерної периферії. Компанія випускає миші, клавіатури, графічні планшети, сумки й підставки для ноутбуків, камера^-камери-веб-камери, Usb-Хабы й таке інше. Продукція ця відрізняється низькою ціною й непоганою якістю.

1 2 3