Бренди по країнам: Нідерланди

Країна-власник:
Нідерланди

1 2 3 

ING

Фінансовий холдинг ING надає послуги по кредитуванню й страхуванню, займається інвестиціями й проводить усілякі банківські операції. Клієнтами ING є як великі організації, так і приватні клієнти в десятках країн по усьому світу. Число клієнтів ING давно вже перевалило за 85 мільйонів.

KLM

Слоган: The Relliable Airline
Авіакомпанія KLM Royal Dutch Airlines — найстарша авіакомпанія в Європі. 12 вересня 1919 року королева Нідерландів Вильгельмина (Wilhelmina) присудила ще не створеній компанії статус «Королівська». Сама ж компанія була заснована деяким пізніше — 7 жовтня 1919 року.

Kwispelbier

Слоган: Kwispelbier bier voor je beste vriend! (нидерланд. Квиспелбир — пиво для вашого кращого друга!)
Під цим брендом випускається пиво, зварене винятково для собак. Це пінний безалкогольний напій, присмачений екстрактом яловичини й утримуючий різні корисні для собачого здоров`я речовини.

Lord Lou

Продукція, що випускається під цим брендом, досить специфічна: це різні меблі, що випускається винятково для домашніх улюбленців — кішок і собак. Причому меблі ця — ручної роботи. Lord Lou пропонує різні варіації дизайну, розмірів і варіацій оформлення меблів. Такий підхід дозволяє створювати продукцію ідеально підходящу для конкретного інтер`єру.

Lux

Історія цього мила почалася ще в 1899 році, коли британська компанія Lever Brothers (в 1930 році вона об`єднається з голландської Margarine Unie, у результаті чого утворюється Unilever) представила на ринок туалетне мило за назвою Sunlight Flakes, що можна перевести як «Пластівці сонячного світла»
.

Mexx

Це нідерландський бренд модного одягу. Творець його — бізнесмен Раттан Чадха (Rattan Chadha), по походженню індієць Споконвічно Раттан займався імпортом у Нідерланди одягу із країн Сходу, в основному з Індії. Але душу прагла більшого. И в 1980 році їм були засновано два «модні» бренди: Moustache, під яким продавався чоловічий одяг і Emanuelle — жіночий одяг.

Moviq

Слоган: Je thuis in eigen hand (нидер. — ваш будинок у ваших руках)
Досить популярне в Нідерландах агентство нерухомості. Сфера послуг компанії містить у собі як допомога при оренді й купівлі-продажу, так і послуги з ремонту й допомога при переїзді в нові апартаменти, розташовані як на землі, так і на воді.

Nexus

Нідерландський виробник комп`ютерних комплектуючих. Nexus випускає комп`ютерні корпуси, блоки живлення, вентилятори, системи охолодження для жорстких дисків і ноутбуків, кулеры й різний супутній дріб`язок. Простіше сказати — повітряні системи охолодження для комп`ютерів.

NXP

NXP Semiconductors — виробник електронних компонентів (напівпровідників, мікросхем, датчиків…) з Нідерландів. Продукція компанії використовується в найрізноманітнішій промисловій і споживчій цифровій і аналоговій електроніці, застосовуваної в найрізноманітніших сферах діяльності.

Oce

Слоган: Printing for professionals
Нідерландський виробник професійної техніки, що призначена для печатки, тиражування й сканування різних широкоформатних документів. Устаткування це, аналогове й цифрове, здатне працювати як самостійно, так і в якості складової найскладніших репрографических систем.

1 2 3