Бренди по країнам: Нідерланди

Країна-власник:
Нідерланди

 1 2 3 

Amstel

Слоган: Taste life. Pure Filtered. Amstel. Our beer. Celebrate football The beer drinker`s light beer (Amstel light)
Пиво «Amstel» почало випускатися в 1870-м року, коли в Амстердамі на вулиці Мауритскаде відкрився пивоварний завод. Броварня була засновано двома підприємцями Йонхером Де Пестером (Jonkheer C.A. De Pester) і Дж. Х.

Bova

Одна з найстарших європейських автобусних компаній, нідерландський виробник автобусів Bova нині входить до складу холдингу VDL (VDL Groep). Більшу частину своєї історії, компанія займалася проведенням автобусних корпусів, які потім установлювалися на шасі інших виробників: у різний час це були DAF, Scania, Mercedes-Benz і решти Почалося усе ще в 1878 році, коли хтось Якобс Ботс (Jacob Bots) заснував невелику деревообробну компанію.

C&A

Слоган : Fashion for living
Історія цієї міжнародної мережі роздрібних магазинів одягу почалася ще в 1841 році в нідерландському місті Снек (Sneek, Netherlands). Свій перший магазин вихідці з Німеччини, брати Клеменс і Август Бренникмейер (Clemens and August Brenninkmeijer) назвали по перших буквах своїх імен — C&A (правда з`явиться ця назва пізніше — в 1861 році).

Cif

Бренд приналежний нідерландсько-британської компанії Unilever, під яким випускається побутова хімія, а саме різні мийні засобу Першим представником даної продукції став крем, що чистить, для миття посуду, що з`явився в 1969 році у Франції. Завдяки своїм відмінним миючим властивостям цей крем швидко завоював визнання багатьох домогосподарок, що сприяло росту його популярності й привело, у результаті, до поширення в багатьох країнах світу (втім, без грамотного маркетингу й гарної реклами справа не обійшлася).

De Filmkrant

Найбільший у Нідерландах щомісячник для широкої аудиторії, присвячений кінематографу ( по більшій частині нідерландському, але й не забуваючи про світовий) і всьому, що з ним зв`язане. Обкладинка номера 307, лютий 2009на задньому плані найбільший у Роттердамі кінотеатр На сторінках Filmkrant публікуються анонси й огляди нових фільмів, розглядається їхній вплив на культуру.

De Kuyper

Один з найвідоміших нідерландських виробників міцного алкоголю. Найбільш відомою продукцією компанії є лікери Роком підстави винокурні De Kuyper (читається як Де Кайпер) уважається 1695 рік, коли хтось Петрус Де Кайпер (Petrus De Kuyper) одружився на Ганні Кустерс (Anna Custers). Жили вони в Роттердамі (Rotterdam).

Dove

DSEF Бренд, що належить концерну Unilever, під яким випускається мило й інші косметичні кошти для догляду за шкірою й волоссями. З`явився в 1956 році, коли була створена унікальна формула мила, позбавленого луги. Такий підхід дозволив уникнути сухості й роздратування, які могли з`являтися у випадку користування звичайним милом.

HEMA

Найбільша в Бенілюксі мережа роздрібних магазинів, що торгують усякої всячиной. Величезні зали, наповнені товарами повсякденного й не дуже користування (канцелярією, запчастинами для велосипедів, фарбою, шпалерами, кухонними приналежностями…). Відразу можна купити одяг, оформити страховку, перекусити.

Hotelsuites

Слоган: Laat je eens lekker verwennen! (нидер. — Зроби собі незабутню приємність!)
Мережа готелів класу люкс, розкиданих по території Нідерландів і Бельгії (усього їх близько 200). Відмітною рисою є те, що виконані вони більш ніж незвичайно — у більшості випадків готелі ці розташовані не в спеціально призначені для цього нових будинках, а в переустаткованих історичних будовах.

IFFR

Цей міжнародний фестиваль кіно проводиться щороку в Роттердамі. Щорічно наприкінці січня в Нідерланди стікаються люди із усього світла — у зв`язку із усі зростаючою популярністю фестивалю, кількість приїжджих обчислюється вже сотнями тисяч У нас роттердамский фестиваль не занадто відомий, хоча він і ставиться до найбільших у Європі, входячи в так звану «більшу п`ятірку», поряд з фестивалями, що проходять у Берліні, Каннах, Локарно й Венеції, і проводиться вже не одне десятиліття — з 1972 року.

 1 2 3