Бренди по країнам: Росія

Країна-власник:
Росія

1 2 3 4   

УАЗ

Слоган: УАЗ — Природа Руху (на експорт: UAZ — Natural Drive)
Ведучий російський виробник повнопривідних автомобілів. Випускаються моделі, призначені для рішення різних завдань: класичні позашляховики, мікроавтобуси й невеликі вантажівки Своєю появою УАЗ «зобов`язаний» Великій Вітчизняній війні.

Ушастый нянь

Слоган: Тому що в будинку дитина
Серія дитячої гипоаллергенной косметики. Бренд належить петербурзькій компанії «Невська косметика». Під ним випускаються найрізноманітніші кошти по догляду як за дитиною, так і за його речами — різні види мила, шампуні, крему, вологі серветки, пральні порошки… Уперше серія «Ушастый нянь» була представлена в 2004 році.

Вірність якості

Шоколадно-кондитерська фабрика, заснована в 2001 році, у Москві. Випускаються всілякі сорти шоколаду (сегмент премиум) — молочний, гіркий, із усілякими добавками… Розмір упакувань варіюється від дуже більших, до зовсім малюсіньких, розміром із сірникову коробку. Починаючи з 2004 року дизайном упакувань і їх умісту займалася студія Артемія Лебедєва, що раніше розробила логотип і сайт фабрики.

Весела корівка

Весела корівка — популярний сорт плавленого сиру. У Росії він випускається в круглій коробочці окремо впакованими шматочками, коробки із цим сиром неможливо переплутати ні з одними іншими — на них зображена червона голова корови із сергами з упакувань сиру у вухах. Корова на впакуванні сміється ( як би безумно це не звучало) назавжди впечатываясь у свідомість покупця образом з кошмарів Весела корівка — це аналог французького сиру La Vache Qui Rit (« корова, Що Сміється, »), виробленого групою компаній Bel Group.

Vitek

Слоган: Техніка для життя
Бренд, під яким проводиться різна побутова техніка, електроніка й кліматична техніка Усе почалося в 1999 році, коли компанія Golder Electronics, що займався до цього дистрибуцією західних торговельних марок на російському ринку, розв`язала створити власний бренд.

ВКонтакте

Сама популярна на сьогодні соціальна мережа в рунете. Щодня сайт відвідує кілька мільйонів користувачів, що в рази перевищує відвідуваність основних конкурентів сайту З`явився В Контакті влітку 2006-го року, але офіційним днем народження сайту вважається 22 листопада 2006-го року.

Вобис Комп`ютер

Російська компанія, сфера діяльності якої — дистрибуція мобільних устроїв: комунікаторів і смартфонов, автомобільних навігаторів (GPS/ГЛОНАСС) і програмного забезпечення для їх На відміну від більшості подібних компаній, уся діяльність яких зводиться до купівлі-продажу продукції, Вобис активно взаємодіє з виробниками техніки, допрацьовуючи їх продукцію, впливаючи на локалізацію.

Навколо світу

В 1861 році відбулася одна примітна подія — у Санкт Петербургові почав виходити новий географічний журнал «Вокругъ світла». Це один з найстарших науково-пізнавальних журналів у світі. Заснував його знаменитий російський видавець і книгопродавец Маврикій Осипович Вольф. Причиною для його випуску стало бажання видавця розширити аудиторію своєї продукції, його розуміння запитів читачів того часу, «дозрілих» для подібної періодики За півтора сторіччя журнал пережив кілька епох, встигнув з російського стать радянським, а потім і знову російським.

Ява (сигарети)

Слогани: Новий час. Дух осяяння. «Яви» дим тютюновий натхнення. (приблизно В.Маяковський) «Ява» явская «Ява» – наш характер Відповідний удар
«Ява» — перші радянський сигарети з фільтром міжнародного зразка, до цього в курців був вибір між цигарками й сигаретами без фільтра.

Жигулівське

Жигулівське — один з найвідоміших сортів пива, що плавно перекочував з радянської епохи на прилавки сучасних магазинів. Унікальність цього бренда (мені здається, улюблений багатьма напій можна так назвати) у тому, що він не є офіційно зареєстрованою торговельною маркою й не належить однієї певній компанії.

1 2 3 4