Бренди по країнам: Росія

Країна-власник:
Росія

1 2 3 4 

Озерский сувенір

Кондитерський комбінат «Озерский сувенір» був заснований ще в 1939 році. Найбільше прославився завдяки своїм горіхам і сухофруктам у шоколаді. Є власником торговельних марок «O´Zera» (цукерки премиум сегмента, що випускаються з 2009 року), «Fruitstory» (шоколадні цукерки), «Фруктовичи» (сухофрукти), «Скарбу NUTции» (горіхи й сухофрукти в шоколадній глазурі), «КрутФрут» (дражже). Своя назва комбінат одержав на честь міста Озеры, Московської області, де він і розташований.

ПАЗ

Напрямок діяльності — проведення малих і середніх автобусів, а так само комплектуючих для них. Найбільший виробник автобусів на території Росії. Більше того, завдяки затребуваності виробленої їм техніки, ВАТ «Павловський автобус» входить у десятку найбільших виробників автобусів у сем світі Історія ВАТ «Павловський автобус» почалася в далекому 1930 році.

Простоквашино

Один з найбільших російських брендів молочної продукції Історія «Простоквашино» почалася в 2002 році, коли була укладена угода між Юнимилк і письменником Едуардом Успенским. Компанія дістала права на використання мультиплікаційних персонажів на своїй продукції. Надалі письменник із часток гумору розповідав, що відразу оцінив можливості бренда й торгувався запекло.

Провокація

Перша в Росії франчайзингова мережа, що спеціалізується на продажах одягу й аксесуарів, нижньої й постільної білизни й сумок, відмітною рисою яких є наявність провокаційних принтов. Її із задоволенням вибирають ті, хто любить виділятися з юрби, залучати до себе увага. Та й просто ті, хто бажає підняти настрій собі й іншим — незвичайні принты незмінно викликають посмішки в навколишніх.

Rovercomputers

Виробник і дистриб`ютор ноутбуків, смартфонов, цифрових камер, МП 3-плеєрів, а так само різних аксесуарів. Один їхніх найвідоміших брендів на російському ринку. Історія компанії почалася в 1991 році, коли була створена сервісна структура Dvm-Сервіс, двома роками пізніше перейменована в Dvm-group .

Російські трави

Бренд приналежний російської торгово-виробничої компанії АМС Медіа, що спеціалізується на випуску всілякої побутової хімії. Росіяни трави — це різні косметичні кошти, призначені як для догляду за шкірою, так і за волоссями. Усього кілька десятків найменувань із різними заходами й ингридиентами. Рідке мило «Квітучий сад» (5 літрів) Бренд Росіяни трави був представлений на ринку в 2002 році (сама ж АМС Медіа працює з 1996 року).

Scarlett

Слоган: Скарлетт. Оточи себе турботою Scarlett. Побутова техніка № 1 у Росії
Торговельна марка Scarlett належить компанії Arima Holding Corp. Під цією маркою випускається дрібна побутова техніка, досить популярна в Росії, у країнах СНД і Балтії, також продажі ведуться в країнах Східної Європи.

Творення

Некомерційна організація, основною сферою діяльності якої є допомога дітям. Фонд веде активну діяльність для того, щоб поліпшити життя дітей, що постійно живуть або виявилися в притулках, інтернатах, дитячих будинках і лікарнях. Не залишаються без уваги малозабезпечені й багатодітні родини.

Телесистеми

Російський виробник електроніки. Компанія відома, насамперед, диктофонами Edic-mini. Займається вона також охоронними системами, аудио-видеорекордерами, офісними АТС і багатьом іншим Продукція компанії унікальна й, по більшій частині, взагалі не має аналогів на світовому ринку.

texet

Слоган: Bringing the Best Together
Усе почалося 1-го червня 2004 року, коли компанія «Електронні системи «Алкотел» (заснована в 1993 році в Санкт-Петербургові) представила новий бренд споживчої електроніки. ТМ texet прийшла на заміну бренду Alkotel, від якого в підсумку вирішено було відмовитися Першою продукцією, представленої під брендом texet, стали провідні й бездротові Dect-Телефони, складання яких здійснювалося китайськими Oem-Виробниками.

1 2 3 4