Бренди по країнам: Росія

Країна-власник:
Росія

1 2 3 4 
газпром лого

Газпром

У світі небагато компаній, що користуються настільки суперечливою репутацією, як «Газпром». Ім`я корпорації нерідко згадується в ЗМІ, часто — російських, нітрохи не рідше — у європейські. Для багатьох у Європі це монстр, використовуваний Росією для політичного тиску й економічного гноблення цілих народів.

Gresso

Російський виробник ексклюзивних устроїв і аксесуарів класу «люкс». Заснована компанія була в 2005 році. Як торговельна марка зареєстрована у Швейцарії. Першу свою продукцію — мобільний телефон лінійки Gresso Avantgarde — представила в 2007 році. З перших же моделей компанія залучила до себе пильна увага своїм нестандартним підходом.

highscreen_logo

Highscreen

Слоган: Android по-російському
Торговельна марка компанії Вобис Комп`ютер. Під цим іменем компанія представляє в Росії мобільні устрої (комунікатори) і аксесуари для них. Складання їх проводиться тайваньской компанією Mobinnovа. Highscreen Alpha GTX Першим устроєм, представленим під даним брендом, став Highscreen PP5420 — комунікатор, що працює під керуванням операційної системи Google Android.

Йамайка

Бренд, що належить російської компанії «Провокація», яка спеціалізується на продажах одягу із провокаційними принтами. «Йамайка» — це футболки з нанесеними на них забавними малюнками й написами Назва бренда, представленого в 2012 році, відповідає його концепції. Як заявляють самі розроблювачі, «Йамайка» призначена для того, щоб «дарувати позитив і сонячний настрій».

Just5

Слоган: simple features
Далеко не всім користувачам потрібні смартфоны або мобільні телефони з безліччю можливостей. Багатьох цілком улаштовує звичайний телефон, здатний лише робити дзвінки так відправляти SMS, не блукаючи при цьому по нетрях неясного й заплутаного меню. Ну а якщо в користувача поганий зір або проблеми з моторикою пальців, то хотілося б ще щоб клавіші устрою, так само як і символи на екрані були великими (подібні устрої часто називають «бабушкофоны», натякаючи тим самим на їхню аудиторію).

Лабораторія Касперского

Антивірус Касперского Один з найбільших як у Росії, так і в усьому світі, творець програмного забезпечення, призначення якого — інформаційна безпека. Продукція призначає як для бізнесу, так і приватних користувачів. Кількість користувачів даного ПО обчислюється вже мільйонами.

LEXAND

Слоган: Тонка робота!
Російський виробник Gps-навігаторів Сам по собі, бренд LEXAND молодий — він з`явився на початку 2008 року. Однак, творець його, Лабораторія інформаційних технологій ЛЕКСАНД, от уже п`ятнадцять років є одним з найбільших постачальників систем зв`язки Вроссии. LEXAND ST-575, серії Style (зображення з офіційного сайту) Під брендом LEXAND – випускається споживча електроніка.

МШЗ

Найбільший виробник шин у Росії, історія якого починається ще з 1940 року, коли була досягнута домовленість зі США по закупівлі встаткування, необхідного для будівлі великого шинного заводу. Очікувалося, що проводиться буде не менш півтора мільйона покришок вгод. У США була відправлена комісія, яка повинна була підібрати необхідне встаткування й простежити за його доставкою в СРСР.

НАВИС

Закрите акціонерне товариство «Конструкторське бюро навігаційних систем» займається науково-виробничою діяльністю в сфері супутникової навігації. Створюється як апаратура, що використовує сигнали GPS/ГЛОНАСС, так і програмне забезпечення для неї Навігаційний приймач СН-4711 (фото з офіційного сайту) Серійно випускається апаратура для використання на землі, на воді й у повітрі, геодезична апаратура, а також устрою спеціального призначення.

1 2 3 4