Бренди по країнам: Росія

Країна-власник:
Росія

 1 2 3 4 
2000

Аерофлот

1932 Слоган: Щиро ваш, Аерофлот! Днем народження авіакомпанії «Аерофлот» прийнято вважати 9 лютого. Саме в цей день, в 1923 році Радою праці й оборони СРСР була прийнята постанова про створення цивільної авіації, а 17 березня з`явилася організація, яку ми сьогодні називаємо «Аерофлот». Першою назвою компанії, яка створювалася винятково на кошти акціонерів і підтримка якої вважалася ледве чи не почесним обов`язком кожного громадянина й організації, стало «Добролет» Російське суспільство Добровільного повітряного флоту.

Аленка

Слоган: Познайомитися з Алёнкой з детишек кожний радий, купуйте, купуйте, купуйте шоколад
Аленка — популярна марка молочного шоколаду, один із самих улюблених радянських брендів. Народилася Аленка в 1966-м року на московській фабриці Червоний Жовтень у відповідь на прийняту урядом продовольчу програму, також цю марку шоколаду провадили на фабриці Рот Фронт і фабриці ім.

БелАЗ

Виробник кар`єрної техніки. Найбільше прославився своїми величезними самоскидами, вантажопідйомністю від декількох десятків, до декількох сотень тонн. Також проводяться тягачі-буксировщики, підземні самоскиди й інша подібна техніка, що здебільшого ставиться до класу Ultra Truck
. Зараз часто можна чути версію, що Белаз з`явився завдяки гигантоманії, що правила в СРСР.

Черлин

Слогани: Кращий спосіб підняти настрій! Дотик природи Ми робимо світ чистіше
Російська компанія «Черлин», провадить різні косметичні кошти й побутову хімію, в основному продукцію для душу й ванн — шампуні, солі для ванн, бальзами, піни для ванн, гелі для душу й багато чого іншого.

Chokodelika

Компанія Chokodelika поки ще зовсім молода — з`явилася вона в 2010 році. Однак незважаючи на вік уже встигнула залучити до себе увага безлічі російських споживачів, небайдужих до шоколаду. Справа в тому, що продукція компанії базується не тільки на смакових, але й на візуальних враженнях.

Донськой тютюн

Один з найбільших і найстарших у Росії тютюнових виробників. Підприємство входить у багатогалузевий холдинг «ГРУПА АГРОКОМ». Історія підприємства почалася в далекому 1857 році, коли хтось Василь Іванович Асмолов заснував у Ростові невелику фабрику по проведенню курильного тютюну.

Edic-mini

Диктофон — техніка сугубо спеціалізована. Більшості користувачів цілком вистачає можливостей запису, які ним забезпечують мобільні телефони й плеєри. Але для серйозної роботи ці устрої вже не годяться, хоча ними й можна скористатися «у крайньому випадку». Диктофони від різних виробників, у цілому, схожі між собою.

Евросеть

Перший час іноді використовувався цей персонаж1997 - 2011201120112011 Слоган: Зв`язок виправдовує кошту
Один з найбільших в Росії стільникових ритейлеров. У мережі магазинів Евросеть споживачеві пропонуються всілякі моделі мобільних телефонів, а також досить різноманітний асортименти різної портативної електроніки й аксесуарів.

explay

Explay

Explay — російська компанія, що спеціалізується на проведенні різної цифрової мультимедійної техніки, начебто смартфонов, планшетних комп`ютерів, Gps-Навігаторів і МР 3-плеєрів Компанія починала свою діяльність в 2003 році, пропонуючи споживачам аксесуари до телефонів, плеєри й навушники.

Fruitstory

Бренд, що належить ЗАТ «Кондитерський комбінат Озёрский сувенір». Під ним випускаються шоколадні цукерки, орієнтовані на жінок і дівчат. Уперше з`явилися в продажі в 2008 році Шоколадні цукерки «Fruitstory» — вафельна основа й начинка з різними смаками. Усе це покрите молочною шоколадною глазур`ю.

 1 2 3 4