Бренди по країнам: Туреччина

Країна-власник:
Туреччина

Adilisik

Молодий, але вже досить відомий турецький бренд модного жіночого одягу. Adilisik (Адилишик) був заснований в 1992 році в Стамбулі, Туреччина. Досить недорога, але привабливий одяг, що відрізняється непоганою якістю — завдяки цим показникам бренд і став популярним. Причому не тільки в Туреччині, але й у таких країнах, як Росія, Греція, Німеччина й інших.

ARKO

Бренд приналежний турецької компанії Evyap Inc. Під ним випускається косметична й гігієнічна продукція, розрахована винятково на чоловічу аудиторію. Споконвічно це були лише бритвені приналежності — кошту для й послу гоління, бритвені верстати. Згодом асортименти розширився, нині в нього входять також дезодоранти й гель-душі ARKO – найстарший бренд виробника.

Barkas

Східно-німецьке підприємство, що випускало невеликі грузовички, мікроавтобуси й автофургони. Засноване воно було в 1957 році, на основі націоналізованих заводів компанії Framo, що випускала невеликі вантажівки, у місті Карл-Маркс-Штадт (Karl-Marx-Stadt), нині — Кемниц або Хемниц (Chemnitz). (C) 2006 by Lothar Göcke Проведення почалося в 1961 році.

Colin`s

Colin`s — популярна турецька марка одягу й аксесуарів. Власником роздрібної мережі готового одягу є холдинг Eroğlu, споконвічно невелике сімейне підприємство по пошиттю одягу, що виросло в одну з найбільших і успішних бізнесов-організацій Туреччині Підприємство з виробництва одягу Colin`s Giyim A.Ş.

DURU

Бренд, що належить турецької компанії Evyap Inc. Під ним випускаються різні види мила, піни для ванн, гель-душі. Ця продукція досить відома на території СНД, входячи в категорію самої популярної DURU Cherry Pie (зображення з офіційного сайту) Датою народження бренда прийнято вважати 1967 рік, коли перші зразки мила з`явилися в продажі.

Evyap

Турецький виробник різноманітної гігієнічної продукції, косметики й побутової хімії. Компанія володіє такими відомими брендами, як DURU, ARKO, Evi Lady, Evy Baby, FAX, Aromel, Saten, SANINO, Gibbs, Activex, які ( принаймні, перші два) добре відомі й у наших широтах. Evyap — одна з найбільших у світі й найбільша в Туреччині компанія, що займається подібною продукцією Починала компанія в 1927 році.

Porsche

Підприємство Dr. ing. h. c. F. Porsche Gmbh, що споконвічно займалося створенням вузлів і агрегатів для автомобільних компаній, було засновано в 1931 році. У ті роки його засновник Фердинанд Порше ще не замислювався про масове проведення власного автомобіля. Але успішно став робити це для інших.

Trabant

Історія цього пластмасового автомобильчика — це, по суті, історія Німецької Демократичної Республіки. Після Другої Світової війни німецьке містечко Цвиккау (Zwickau) відійшов до ГДР. Це місто відоме тим, що на його території перебував завод, що провадив автомобілі таких відомих марок, як Horch, а потім і AUDI, що входили в концерн Auto Union.