Бренди по країнам: США

Країна-власник:
США

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 

Gurkha

Цей бренд добре знайомий дійсним цінителям сигар. Випускаються вони флоридской компанією Beach Cigar Group. Своя назва ці сигари одержали на честь гуркхов — британських колоніальних військ, що набиралися з непальських добровольців з кінця 19 століття й донині. Вони брали участь у багатьох бойових діях проти ворогів Корони, пригнічували повстання й взагалі, зарекомендували себе з найкращої сторони.

H2O Audio

Слоган: Your Sport, Your Music
Компанія H2O Audio займається проведенням різних аксесуарів для портативних медиаплееров або мобільних телефонів. Цю продукцію характеризує водонепроникність. Приміром, використовуючи спеціальний кейс і навушники розробки H2O Audio можна змело брати улюблений ipod із собою не тільки у ванну, але й у басейн або навіть на море.

Hallmark

Найбільший у світі виробник вітальних листівок, що мільярдними тиражами розходяться по усьому світу. Також компанія займається сувенірною продукцією. Приміром, знамениті ведмежата, що випускаються під брендом Forever Friends, належать Hallmark. Компанія володіє також каналом кабельного телебачення Hallmark Channel, по якому транслюються передачі для всієї родини, брендом Crayola (олівці, фломастери, крейди, кольоровий папір і т.п.) і деякими іншими брендами, в основному пов`язаними з подарунками й сувенірами Hallmark Cards — компанія с довгою історією, яка почалася ще в 1910 році в Канзас-Сіті, штат Мисури (Kansas City, Missouri).

HP

Слоган: Invent
Історія цієї компанії бере свій початок в 1934 році. Саме тоді познайомилися два випускники Стэндфордского Університету — Білл Хьюлетт (Bill Hewlett) і Дэйв Паккард (David Packard). Обоє з дипломами інженерів-электронщиков. Ідея заснувати компанію виникла спонтанно.

Hugger Mugger

Слоган: Mind | Body | Spirit
Під цим брендом проводиться професійна продукція для занять йогою. Історія його почалася наприкінці 80-х років минулого століття, коли Сара Чемберс (Sara Chambers), столяр за професією, розв`язала зайнятися йогою. Це не просто сподобалося їй, але й стало важливою частиною життя.

HUGGIES

Бренд, під яким випускається різна дитяча гігієнічна продукція. Належить Kimberly-Clark Corporation, яка володіє багато інноваційними розробками в справі дитячої гігієни (це й застібки-липучки на підгузках, і спеціальні повітропроникні матеріали, що дозволяють шкірі дихати, і ще деякі подібні рішення).

Hummer

Hummer H3Hummer H2Hummer H1 Слоган: Like Nothing Else
При першому ж погляді на масивні всюдиходи Hummer стає ясно, що без військових отут не обійшлося. І дійсно, в основі цивільної модифікації лежить армійський джип HMMWV (High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle — Высокомобильное Багатоцільовий Транспортний Засіб), відомий також і як HUMVEE («Хамви»). В 1979 році армія США оголосила тендер на створення «ідеального» джипу для армійських потреб.

IBM

International Time Recording Company (1888)Computing Scale Company of America (1891)Tabulating Machine Company (1911)1924194719561972 Слоган: Think!
Це не просто відома компанія, це щось більше. Почавши задовго до комп`ютерної ери, вона не тільки вплинула на сучасні комп`ютери — IBM по суті створила їхній сучасний вигляд. Є компанії, історія яких уміщається в кілька абзаців.

ibook

Ноутбуки Apple, що ставляться до цієї лінійки, споконвічно позиціонувалися як доступні рішення ( на відміну від продуктивних і дорогих Powerbook, у наслідку Macbook Pro). Перший ibook з`явився ще в 1999 році. Це була дійсно оригінальна модель, з незвичайним дизайном — її корпус нагадував раковину й мав ручку для перенесення.

ibuypower

Слоган: We build it, You play it
Відома у США компанія (повна назва ibuypower Computer), що займається складанням надпотужних мультимедійних і ігрових комп`ютерних систем з готових комплектуючих сторонніх виробників. Спільне підприємство з American Future Technology Corporation (ATF). IBUYPOWER з`явилася в 1996 році.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21